Kaip ir kiekvieną mėnesį, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Paskolų klubas apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. O dabar pažvelkime kaip sekėsi Paskolų klubui Spalio mėnesį.

Spalio mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Spalio mėnesį investuotojų aktyvumas platformos pirminėje rinkoje vėl grįžo į prieš tai buvųsį lygį. Per šį mėnesį šioje rinkoje sėkmingai finansuota paskolų už 3,7 mln. Eur. sumą. Tikrai puikus rezultatas lyginant su praėjusio mėnesio 2,8 mln. Eur. suma.

Antrinė rinka. Antrinėje rinkoje investuotojai Spalį taip pat demonstravo savo aktyvumą. Čia atlikta sandorių už 193 626 Eur. sumą. Taip pat puikus rezultatas lyginant su Rugsėjo mėnesio 150 tūkst. Eur. suma.

Paskelbta trečiojo ketvirčio ataskaita

Spalio pabaigoje platforma pristatė savo šių metų trečiojo ketvirčio pardavimų ir tarpinę finansinę ataskaitą. Šios ataskaitos rezultatai tikrai džiugina. Trumpai apžvelgiant ją galime pasakyti, jog per šį ketvirtį platformoje suteikta net 16 proc. daugiau paskolų lyginant su praėjųsių metų tuo pačiu ketvirčiu. Na, o šių paskolų suma siekia net 8,9 mln. Eur. Jei norite su ataskaita susipažinti detaliau, ją rasite paspaudę šią nuorodą.

Pabaigai

Paskolų Klubas ir toliau nenustoja džiuginti savo puikiais mėnesiniais finansiniais rezultatais. Kaip matome, investuotojų aktyvumas tiek pirminėje, tiek antrinėje rinkoje gana nemažas. Lieka tikėtis, jog ateityje šie rezultatai ir toliau išliks tokie pat geri. Dar neinvestuojate Paskolų Klube? Kviečiame užsiregistruoti per nuorodą pateiktą po šiuo straipsniu ir pasinaudoti specialiu mūsų pasiūlymu, kurio dėka gausite 10 eurų pirmajai savo investicijai vos tik autorizuosite savo paskyrą.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *