Kaip ir kiekvieną mėnesį pateikiame savo skaitytojams mėnesines Paskolų Klubo apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. O dabar pažvelkime kaipgi sekėsi Paskolų Klubui Rugsėjo mėnesį.

Rugsėjo mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Rugsėjį pirminės rinkos investuotojų aktyvumas šiek tiek sumažėjo. Per šį rudens mėnesį buvo sėkmingai finansuota paskolų už 2,8 mln. Eur. sumą. Lyginant su praėjusio mėnesio 3,12 mln. Eur. suma, skirtumas nėra didelis, tačiau visiems investuotojams grįžus po atostogų sezono norėtųsi geresnio rezultato.

Antrinė rinka. Nors pirminės rinkos aktyvumas šiek tiek sumažėjęs, tačiau antrinėje rinkoje jis padidėjo. Čia platformos investuotojai sudarė sandorių už 150 tūkst. Eur. sumą.

Įvyko trečiasis VIP klubo susitikimas

Platforma rudenį pasitiko jau tradiciniu tampančiu VIP klubo susitikimu. Čia platformos atstovai kartu su investuotojais diskutavo apie P2P galimybes ateityje ir ieškojo ko galėtų pasimokyti iš užsienio. Taip pat, šiame renginyje buvo kalbama apie užsienio institucinio investuotojo prisijungimo reikšmę Paskolų Klubui ir apžvelgtos užsienio P2P ekspertų nuomonės apie artėjančios recesijos įtaką P2P investavimui. Galiausiai, buvo diskutuojama kaip investavimas keisis per artėjančią krizę ir po jos. Platformos atstovai džiaugiasi vis augančiu VIP klubu ir nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems šiame susitikime.

Pabaigai

Prasidėjus rudeniui matome, jog pirmąjį mėnesį investuotojai buvo šiek tiek mažiau aktyvūs pirminėje rinkoje. Tačiau, platformos antrinė rinka parodė puikius rezultatus. Tikimės, jog pirminės rinkos sumažėjęs aktyvumas yra trumpalaikis ir jau kito mėnesio apžvalgoje matysime padidėjusius rezultatus. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti didžiausioje sutelktinio finansavimo platformoje Lietuvoje, siūlome registruotis paspaudus mūsų nuorodą ir taip gauti papildomą dovaną – 10 EUR savo pirmai investicijai vos tik autorizuosite savo paskyrą.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *