Kaip ir kiekvieną mėnesį, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Paskolų Klubas apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. O dabar pažvelkime kaip sekėsi Paskolų Klubui paskutinį vasaros mėnesį.

Rugpjūčio mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Pirminės rinkos rezultatai Paskolų klube visą vasarą išliko stabilūs ir galima sakyti vienodi. Rugpjūčio mėnesį šioje platformoje buvo sufinansuota paskolų už 3,12 mln. Eur. Šioje platformoje visą vasarą investuotojai išliko stabiliai aktyvūs ir jiems pavykdavo sufinansuoti paskolų už daugiau nei 3 mln. Eur.

Antrinė rinka. Antrinėje rinkoje Rugpjūčio mėnesį aktyvumas truputį sumažėjo, čia sudaryta sandorių už 134,3 tūkst. Eur.

Atnaujintas automatinio investavimo šablonas

Platforma skelbia, jog buvo atnaujintas vienas pirminės rinkos automatinio investavimo kriterijus – „Investuoti tik į vieną aktyvų paskolos gavėjo kreditą“. Iki šiol sudarant naują automatinio investavimo skelbimą būdavo varnelė prie šio kriterijaus būdavo uždėta automatiškai. Norint netaikyti jo, investuotojas turėdavo ją nuimti. Nuo šiol šablone šis kriterijus automatiškai nebetaikomas. Platforma taip pat primena investuotojams reguliariai peržiūrėti skelbimų nustatymus ir atsinaujinti kriterijus pagal poreikius.

Limito pokyčiai to paties paskolos gavėjo kreditams

Jei Paskolų Klube paskolos gavėjas jau turintis vieną ar kelias paskolas kreipdavosi dėl dar vienos, norint refinansuoti jau turimą, tai platformos investuotojai jau investavę į šį paskolos gavėją prieš tai, neturėjo galimybės investuoti į šią naują paskolą arba galėdavo investuoti tik tiek, kiek yra likę iki 500 EUR limito. Platforma praneša, jog nuo Rugsėjo 1 d. jei paskolos gavėjas užtikrina, jog turima paskola bus padengta – investuotojai jau investavę į ankstesnę paskolą, gali investuoti maksimalią 500 EUR sumą, neįskaitant refinansuojamo kredito investicijos.

Pabaigai

Kaip matėme ankstesnėse apžvalgose, net ir prasidėjusi vasara nepakoregavo pirminės rinkos investuotojų aktyvumo. Rugpjūtis taip pat parodė tokius pat puikius rezultatus. Belieka tikėtis, kad prasidėjęs ruduo paskatins dar didesnį investuotojų aktyvumą ir bus pasiekta naujų rekordų. Dar neinvestuojate Paskolų Klube? Kviečiame užsiregistruoti per mūsų pateiktą nuorodą žemiau ir pasinaudoti specialiu mūsų pasiūlymu, kurio dėka gausite 10 eurų pirmajai savo investicijai vos tik autorizuosite savo paskyrą.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *