Kaip ir kiekvieną mėnesį, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Paskolų Klubas apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. O dabar pasižiūrėkime kaip gi sekėsi Paskolų Klubui Liepos mėnesį.

Liepos mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Pirminės rinkos rezultatai antrąjį vasaros mėnesį atrodo gerai ir stabiliai. Liepos mėnesį šioje rinkoje buvo sufinansuotos 627 paskolos, kurių bendra vertė siekia 3,05 mln. Eur. Tikrai geras rezultatas turint omenyje tai, jog už lango vasara – atostogų metas. Taip pat, verta paminėti, jog nuo šio mėnesio pakilo A+, A ir B reitingo paskolų vidutinė palūkanų norma. Ši žinia turėtų itin pradžiuginti visus investuotojus.

Antrinė rinka. Nors šiuo metu antrinės rinkos pasiūlymų kokybė yra paaugusi, tačiau pagal rezultatus investuotojų aktyvumas truputį sumažėjęs. Liepos mėnesį šioje rinkoje sudaryta sandorių už daugiau nei 156,4 tūkst. Eur.

Paskelbta 2022 m. I-ojo pusmečio tarpinė finansinė informacija

Platforma praneša, jog Liepos pabaigoje buvo paskelbta 2022 m. I-ojo pusmečio tarpinė finansinė informacija ir pardavimų rezultatai.  Verta paminėti, jog per pirmąjį pusmetį buvo suteikta paskolų už 17,6 mln. Eur. O tai net 37 proc. daugiau nei praėjusių metų I-ąjį pusmetį. Detalesnius rezultatus galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Keitėsi Paskolų Klubo administracijos vadovas

Šių metų Liepos 27 dieną Paskolų Kubą paliko Paulius Tarbūnas, kuris iki šiol ėjo administracijos vadovo pareigas. Valdybos bendru nutarimu šį postą perima ilgametis valdybos pirmininkas Evaldas Remeikis.

Bendrovės darbuotojų bei valdybos vardu nuoširdžiai dėkoju Pauliui už jo indėlį, tobulinant atitikties sritį ir vystant kitas Bendrovės veiklas. Kadangi, naują vadovą surasti užtruktų, nusprendžiau, kad tai man mestas likimo iššūkis, kurį turiu priimti drąsiai. Taigi, esu nusiteikęs NEO Finance, AB vadovauti ilgai. Jeigu paklaustumėte, ar galima tikėtis teigiamų pokyčių ir geresnių rezultatų, žinodamas, kokį stiprų kolektyvą ir vadovų komandą pavyko pritraukti Pauliui ir ankstesniems vadovams, ir kiek dar turime vietos tobulėjimui bei augimui, sakyčiau, tikrai galima tikėtis augimo ir dar didesnių pasiekimų. Dar tikrai labai daug nuveiksime Fintech srityje ne tik Lietuvoje.
Evaldas Remeikis, NEO Finance, AB administracijos vadovas

Laikas pasirūpinti vaikų finansine ateitimi

Artėjant naujiems mokslo metams visiems tėveliams norime priminti, kad Paskolų Klube galite atidaryti investicinę vaiko sąskaitą, kuri augs tol, kol vaikas sulauks pilnametystės. Tai itin prasming dovana, kuri vėliau Jūsų atžaloms gali smarkiai pagelbėti perkant pirmąjį būstą ar stojant į norimą universitetą. Vaiko sąskaitos privalumai:

  • Sąskaita nieko nekainuos – atsidaryti vaiko sąskaitą galite visiškai nemokamai ir galite įnešti tokią sumą, kuri Jums yra priimtina. Tiesiog įneškite kiek negaila ir investuokite į norimas paskolas. O laikui atėjus uždirbtos palūkanos pasitarnaus Jūsų vaikui.
  • Saugumas – Paskolų Klubas yra reguliuojamas Lietuvos Banko, tad galite būti tikri, kad renkates saugią bei patikimą platformą.
  • Palengvins vaiko ateitį – kiekvieną mėnesį investuojama kad ir nedidelė suma, vaikui sulaukus pilnametystės gali tapti stipria paspirtimi įsigyjant pirmąjį būstą, automobilį ar stojant į norimą universitetą.

Plačiau apie tai, kam reikalinga ir kaip atsidaryti vaiko sąskaitą galite skaityti paspaudę šią nuorodą.

Pabaigai

Kaip matome, prasidėjusi vasara stipriai nepakoregavo platformos investuotojų aktyvumo ir pirminės rinkos rezultatai išlieka geri. Belieka tikėtis, jog paskutinis vasaros mėnuo bus toks pat geras, o rudenį po atostogų sugrįžę visi platformos investuotojai pasieks naujų rekordų. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti didžiausioje sutelktinio finansavimo platformoje Lietuvoje, siūlome registruotis paspaudus mūsų nuorodą ir taip gauti papildomų dovanų – 10 EUR vos tik autorizuosite savo paskyrą.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *