Kaip ir kiekvieną mėnesį, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Paskolų Klubo apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. O dabar pažiūrėkime kaip gi sekėsi Paskolų Klubui Gegužės mėnesį.

Gegužės mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Paskolų Klube pavasario pabaiga buvo tokia pat puiki kaip ir pradžia. Pasiektas dar vienas rekordas – platformoje sufinansuota projektų už 3,92 mln. Eur. Tikimės, jog vasarą taip pat bus pasiekta naujų rekordų pirminėje rinkoje.

Antrinė rinka. Platformos antrinėje rinkoje investuotojai taip pat buvo aktyvesni lyginant su praėjusiu mėnesiu. Antrinėje rinkoje sudaryta sandorių už 207 tūkst. Eur.

Praplėskite savo portfelį antrinės rinkos investicijomis

Kaip praneša platformos atstovai, Gegužės mėnesį antrinėje rinkoje buvo patalpinta nevėluojančių paskolų už daugiau kaip 70 tūkst. Eur. Tokios investicijos vieneto pardavimo vertė siekia iki 500 Eur. Kyla klausimas kodėl verta investuoti antrinėje rinkoje? Yra kelios priežastys. Viena jų – čia galite rasti paskolų su didesnėmis palūkanomis, kadangi parduodamos paskolos sudarytos seniau. Kita – antrinėje rinkoje galite uždirbti ne tik iš palūkanų bet ir iš sandorio sudarymo, kadangi antrinėje rinkoje kai kurios investicijos parduodamos su nuolaida.

Investavimo į paskolas limitų pasikeitimai

Primename, jog nuo šių metų Gegužės 20 d. Paskolų Klubas padidino įmonės AB NEO Finance limitą, kuris leidžia investuoti į paskolas. Tai padaryta, kadangi biržoje padaugėjo kreditų prašymų ir norima juos greičiau sufinansuoti.

Iki šiol įmonė AB NEO Finance turėjo galimybę investuoti tik iki 50 proc. bet kurios paskolos sumos, tačiau nuo Gegužės 20d. šis limtas padidintas iki 80 proc. A+, A, B reitingo paskoloms atsiradus biržoje įmonė AB NEO Finance iš karto gali investuoti iki 50 proc. pradinės paskolos sumos, likusią dalį – platformos investuotojai. Tačiau, neužbaigus tokios paskolos finansavimo per 48 val., AB NEO Finance turi teisę papildomai finansuoti dar 30 proc. pradinės paskolos sumos. O į C ir C- reitingų paskolas AB NEO Finance gali investuoti tik tada, kai kiti platformos investuotojai sufinansuoja bent 20 proc. paskolos sumos ir būna praėjusios mažiausiai 48 val. nuo prašymo suteikti paskolą pateikimo biržoje. Plačiau apie pokyčius galite sužinoti šiame straipsnyje.

Pabaigai

Kaip matome apžvalgoje, Paskolų Klubas pavasarį užbaigė su trenksmu. Pasiektas naujas rekordas rodo, jog vis daugiau investuotojų investuoja į paskolas. Lieka tikėtis, jog prasidėjusi vasara nepakoreguos platformos rezultatų ir bus pasiekta naujų rekordų. Na, o jeigu ir jūs norite pradėti investuoti didžiausioje sutelktinio finansavimo platformoje Lietuvoje, siūlome registruotis paspaudus mūsų nuorodą ir taip gauti papildomą dovaną – 10 EUR vos tik autorizuosite savo paskyrą. Pradėkite uždirbti iš Paskolų Klubo rezultatų ir Jūs!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *