Kaip ir kiekvieną mėnesį, pateikiame savo skaitytojams mėnesines investavimo platformos Paskolų Klubas apžvalgas. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, ją galite rasti paspaudę šią nuorodą. O dabar pažvelkime kaip sekėsi Paskolų Klubui Birželio mėnesį.

Birželio mėnesio rezultatai

Pirminė rinka. Pirminė Paskolų klubo rinka ir toliau nenustoja stebinti. Nors Birželį suteiktų paskolų suma truputį mažesnė už praėjusio mėnesio, tačiau šis mėnuo atsidūrė visų laikų geriausių mėnesių trejetuke. Pirminėje rinkoje Birželio mėnesį suteikta paskolų už  3,18 mln. €, kurias finansavo 5 306 investuotojai.

Antrinė rinka. Antrinėje rinkoje investuotojų aktyvumas išlieka panašus kaip ir praėjusiais mėnesiais. Šioje rinkoje sudaryta sandorių už 205,3 tūkst. €.

Pinigai dirba ir per atostogas

Atėjo vasara, laikas kai norisi daugiau poilsio ir mažiau galvoti apie investavimą. Turbūt dažnam investuotojui šiuo metų laiku, sulaukus mėnesinės investicijų grąžos, trūksta laiko šiuos pinigus iš naujo investuoti. Paskolų Klubo platforma suteikia galimybę šias lėšas reinvestuoti automatiškai, neskiriant tam papildomai savo brangaus poilsio laiko. Platformoje galite pasirinkti automatinį arba periodinį investavimą.

Automatiniame investavime galite rinktis sau aktualius prioritetus : paskolos sumą, laikotarpį, palūkanų dydį, reitingą, išsilavinimą ir pan. Taip būsite tikri, kad atsiradus Jūsų kriterijus atitinkančiai paskolai jos nepraleisite ir automatiškai investuosite norimą sumą.

Periodinis investavimas leidžia investuoti, net jei į jūsų sąskaitą kas mėnesį iš investuotų paskolų negrįžta pakankama suma automatiniam reinvestavimui. Pasirinkus periodinį sąskaitos papildymą ir nusistačius automatinį investavimą būsite tikri, kad kiekvieną mėnesį investuojate nors ir nedidelę, tačiau ilguoju laikotarpiu reikšmingą sumą.

Pabaigai

Net ir prasidėjusi vasara nemažina Paskolų Klubo platformos investuotojų aktyvumo. Eilinį kartą šios platformos rezultatai tikrai džiuginantys. Belieka tikėtis, jog ši tendencija išliks ir ateityje. Dar neinvestuojate Paskolų klube? Kviečiame užsiregistruoti per mūsų pateiktą nuorodą žemiau  ir pasinaudoti specialiu mūsų pasiūlymu, kurio dėka gausite 10 eurų pirmajai savo investicijai. Tad, pirmuosius žingsnius investavime ženkite su paskatinimu!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *