Vaiko ateitis yra neikainojama, tačiau galima įkainoti tam tikrus materialius kasdienius dalykus kaip universitetas ar būstas. Būtent todėl Paskolų Klubas suteikė unikalią galimybę visiems tėveliams taupyti vaikų ateičiai. Geriausia tai, kad sąskaita Jums nieko nekainuos. Taupydami vaikų ateičiai ne tik būsite ramūs, kad Jūsų vaikas gaus patinkantį ir kokybišką išsilavinimą, bet ir turės pakankamai finansinių išteklių sumokėti pradiniam įnašui už būstą, įsigyti automobilį ar kitą materialesnį pirkinį.

Kodėl Paskolų Klubas?

Vaikai auga itin greitai. Rodytus dar tik vakar palydėjote savo vaiką į pirmą klasę, o šiandieną jau dalyvaujate diplomų įteikimo ceremonijoje. Būtent todėl rūpintis vaiko finansine ateitimi būtina pradėti kaip įmanoma anksčiau. Šiais laikais kainuoja viskas, tačiau kiekvieno vaiko ateitis bei perspektyvos yra neįkainojamas turtas.

Nors galimybių taupyti šiais laikais yra iš ties nemažai, tačiau Paskolų Klubas siūlo unikalų būdą, kuris leis ne tik sutaupyti, bet ir investuojant smarkiai išauginti kaupiamą sumą. Tokiu būdu su vaiku augs ir vaikui skirti pinigai. Kiekvieną mėnesį įnešdami tam tikrą sumą pinigų, juos galėsite investuoti į paskolas bei tokiu būdu papildomai uždirbti iš palūkanų, o visiškai nemokama sąskaita leis jaustis ramiems, kad sukaupti bei uždirbti pinigai liks tik Jums.

Kad situacija atrodytu aiškesnė, pateikiame Jums praktinį pavyzdį kaip taupydami ir investuodami Paskolų Klube vaikui skirtus pinigus galite auginti kapitalą. Jeigu per 18 metų kas mėnesį įneštumėte bei investuotumėte po 60 EUR (šiuo metu būtent tiek valstybė skiria vaiko pinigams), per 18 metų bendrai būtumėtę įnešę 12960 EUR, o uždirbta suma, imant vidutinę metinę investicijų grąžą 12%, būtų 33421 EUR. Taigi, vaikui sulaukus pilnametystės turėtumėte daugiau nei 45 tūkst. EUR. Tokių pinigų tikrai užtektu ne tik siekiant gauti kokybišką aukštąjį išsilavinimą, bet ir didesniam pirkiniui, kaip pradiniam įnašui už būstą ar automobiliui.

Kaip atsidaryti sąskaitą?

Norėdami atsidaryti vaiko sąskaitą Paskolų Klube turite atitikti vieną vienintelę sąlygą – bent vienas iš tėvų privalo turėti aktyvią Paskolų Klubo investuotojo paskyrą. Toliau vaiko sąskaitos atidarymo procesas vyksta gana greitai bei paprastai:

  • Kreipiatės dėl noro atidaryti vaiko sąskaitą atvykę į Paskolų Klubo klientų aptarnavimo skyrių arba paraišką pateikę internete;
  • Pateikiate vaiko gimimo liudijimą bei tėvų ir vaiko asmens dokumentus;
  • Užpildote reikiamus dokumentus dėl atstovavimo vaikui;
  • Atidaryta sąskaitą yra prijungiama prie vieno iš tėvų Paskolų Klubo investuotojo paskyros;
  • Nors sutartys yra atliekamos vaiko vardu, tačiau paskyrą valdo tėvai iki kol vaikui sukanka 18 metų;
  • Atėjus laikui galite pervesti pinigus į vaiko banko sąskaitą.

Papildomos paskatos

Apart fakto, kad vaiko sąskaita Paskolų Klube Jums nieko nekainuos, verta paminėti ir tai, kad pagal Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčių įstatymą visas uždarbis iki 500 EUR per metus yra visiškai neapmokestinamas jokiais mokesčiais, tad galėsite ne tik uždirbti, bet ir sutaupyti. Taip pat norime priminti, kad investuodami per mūsų pateiktą nuorodą ir autorizavę paskyrą galite gauti 20 EUR dovanų. Tad, jei galvojate apie taupymą vaiko ateičiai ir neturite Paskolų Klubo investuotojo paskyros, kviečiame registruotis ir ne tik pradėti taupyti vaikų ateičiai, bet ir atsiimti Jums priklausančias dovanas.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *