Mūsų brangiausi sekėjai nusipelno, kad Jų pirma pažintis su platforma būtų saldesnė. Būtent dėl šios priežasties norime pristatyti, kad su šiuo specialiu pasiūlymu visi nauji Paskolų Klubo investuotojai gali gauti net 10 EUR dovanų! Taigi, ką daryti, kad šias dovanas gautumėte?

Kaip gauti dovaną?

Atsiimti šia dovaną labai paprasta. Viskas, ką turite padaryti, tai atlikti šiuos veiksmus:

  1. Užsiregistruoti Paskolų Klube per mūsų pateiktą nuorodą (nuoroda pateikta žemiau);
  2. Autentifikuokite paskyrą bei piniginę (užtruksite iki 15 min.);
  3. Autentifikavus paskyrą, dovana bus pervesta į Jūsų investicinę piniginę ir ją galėsite panaudoti savo pirmai investicijai.

Kaip matote, dovaną atsiimti labai paprasta ir užtruksite vos iki 15 minučių. Tad, jei Jus domina pradėti investuoti Paskolų Klube, šis pasiūlymas kaip tiks Jums!

Trumpai apie platformą

Paskolų Klubas – tai dižiausia P2P patforma Lietuvoje, kurioje galite gauti iki 18% siekiančią metinę gražą. Platforma pasižymi ne tik aukštu patikimumu, bet ir gausybę saugiklių. Platformoje veikia Buyback paslauga. Taip pat platforma 100% garantuoja visas A+ reitingo paskolas. Tad, jei tokio reitingo paskola taptu nemoki, Jums būtų grąžinta visa investuota suma!

Pabaigai

Paskolų Klubas – tai platforma, kurioje drąsiai galite pradėti savo investavimo karjerą. Čia sau priimtinų investicijų ras visi – tiek rizikos mėgėjai, tiek konservatyvūs investuotojai. Tad, jei dar neturite Paskolų Klubas paskyros, šis pasiūlymas yra būtent tai, ko ieškote. Tad, griebkite jį ir investuoti pradėkite su saldžiu paskatinimu!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *