Paskolų Klubas pranešė, jog nuo šių metų Gegužės 20 d. padidino įmonės AB NEO Finance limitą, kuris leidžia investuoti į paskolas. Kadangi paskutiniais mėnesiais platformoje finansuojamų paskolų suma ženkliai auga, o biržoje investuotojai turi didesnį pasirinkimą, tai lemia suletėjusį paskolų sufinansavimą. Tad, norėdama užtikrinti gerą paskolų gavėjų patirtį ir efektyvų jų prašymų įvykdymą, platforma ėmėsi veiksmų. Iki šiol įmonė AB NEO Finance turėjo galimybę investuoti tik iki 50 proc. bet kurios paskolos sumos, tačiau nuo Gegužės 20d. šis limtas padidintas iki 80 proc.

Primename, jog A+, A, B reitingo paskoloms atsiradus biržoje įmonė AB NEO Finance iš karto gali investuoti iki 50 proc. pradinės paskolos sumos, likusią dalį – platformos investuotojai. Tačiau, neužbaigus tokios paskolos finansavimo per 48 val., AB NEO Finance turi teisę papildomai finansuoti dar 30 proc. pradinės paskolos sumos. O į C ir C- reitingų paskolas AB NEO Finance gali investuoti tik tada, kai kiti platformos investuotojai sufinansuoja bent 20 proc. paskolos sumos ir būna praėjusios mažiausiai 48 val. nuo prašymo suteikti paskolą pateikimo biržoje.

Platformos atstovai teigia, jog tokie pokyčiai palankiai atsilieps abiejoms pusėms – platformos investuotojų pinigai bus greičiau įdarbinami, o paskolos gavėja paskolą gaus greičiau. O pačiai platformai tai suteiks dar didesnį pranašumą rinkoje – daugiau pritraukiamų paskolos gavėjų, vadinasi daugiau ir investicinių galimybių investuotojams.

Jei dar neinvestuojate Paskolų Klube, primename, kad tai daryti pradėti galite vos nuo 20 eurų. O dar geriau tai, kad užsiregistravę Paskolų Klube per mūsų pateiktą nuorodą žemiau dar ir gausite dovanų – 10 EUR vos tik Jūsų paskyra bus patvirtinta. Tad, nedelskite ir prisijunkite prie didžiausios P2P platformos Lietuvoje jau dabar!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *