Visai nesenai naujoje Lietuviškoje investavimo į NT platformoje InRento buvo sėkmingai užbaigtas jau antrasis nuomos projektas. Šis Vilniuje esančių biuro patalpų projektas buvo parduotas už 100 tūkst. Eur., tad investuotojai gali džiaugtis ne tik kas mėnesį mokamomis 6,89 proc. palūkanomis, bet ir uždirbtu kapitalo prieaugiu, kuris siekia 10,59 proc. Tad, bendrai šio antrojo sėkmingai pabaigto projekto metinė grąža siekia net 17,48 proc. Verta paminėti, kad bendra InRento platformos projektų vidutinė metinė grąža šiuo metu siekia 19,49 proc.

Kaip teigia platformos atstovai, vienas iš jų tikslų yra saugoti investuotojų pinigus nuo infliacijos. Lyginant šio užbaigto projekto grąžą ir praėjusių metų infliaciją galime teigti, jog platformai sekasi puikiai tai atlikti. Tikimės, jog su šių metų augančia infliacija platformai seksis susidoroti taip pat gerai.

Kaip matome, šiam naujajam investavimo projektui sekasi puikiai, paltformos investuotojų uždirbama grąža atrodo labai viliojančiai. Jeigu ir Jūs norite pradėti invesuoti į NT Inrento platformoje, kviečiame registruotis pasinaudojant specialia mūsų nuoroda, su kuria gausite puikių dovanų – 20 EUR vos tik bus patvirtinta Jūsų pirmoji investicija. Tad, nedelskite ir pradėkite kurti savo pasyvių pajamų šaltinį jau dabar!

Tam, kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pirmą investiciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.