Mūsų brangiausiems skaitytojams visuomet stengiamės atrinkti tik geriausias paskolų platformas, kuriose galėtų statytis savo finansinę nepriklausomybę. Bet kad pradžia būtų dar lengvesnė, su savo partneriais visuomet stengiamės pasiūlyti ir puikių dovanų, pradedant investuoti. Tad, Jūsų malonumui pristatome – visi nauji Nordstreet investuotojai su šiuo pasiūlymu gali gauti net 15 EUR dovanų!

Kaip gauti dovaną?

Gauti šią dovaną galite labai paprastai. Viskas, ką turite padaryti, tai atlikti šiuos žemiau nurodytus veiksmus:

  1. Užsiregistruokite Nordstreet platformoje per mūsų pateiktą nuorodą (nuoroda pateikta žemiau);
  2. Autentifikuokite paskyrą (užtruksite iki 15 min);
  3. Atlikite pirmą investiciją bent už 100 EUR;
  4. Kai investicija bus patvirtinta, 15 EUR dovana bus pervesta į Jūsų Nordstreet sąskaitą;

Taigi, kaip matote, dovaną gauti labai paprasta. Tad, jei Jus domina investavimas į NT projektus Nordstreet platformoje, su šia dovana Jūsų pradžia bus kur kas saldesnė.

Trumpai apie platformą

Nordstreet – tai investavimo į NT projektus platforma, kurioje investuoti galite pradėti vos nuo 100 EUR. Platformoje gausu NT projektų ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų Europos valstybių. Paskolų terminai svyruoja nuo 6 iki 24 mėnesių, o priklausomai nuo Jūsų rizikos apetito, galite uždirbti net iki 15% metinės grąžos. Visos paskolos yra garantuojmos įkeičiamu nekilnojamuoju turtu, o pati platforma taip pat yra prižiūrima Lietuvos Banko. Tad, galite būti tikri, kad renkatės patikimą platformą savo investicijoms.

Pabaigai

Nordstreet platforma puikiai tiks tiek įgudusiems, tiek pradedantiesiems investuotojams, tad su šia platforma galite drąsiai kurti savo finansinę laisvę. Ir, žinoma, kad pradžia su platforma būtų dar malonesnė, nepamirškite atsiimti Jums priklausančios dovanos!

Kad gautumėte bonusą, privalote investuoti bent 100 EUR


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *