Paskolų Klubas, didžiausia ir šiuo metu populiariausia tarpusavio skolinimosi platforma Lietuvoje sulaukė pripažinimo. Šeštus metus savo veiklą vykdanti platforma buvo pripažinta FintechWeek apdovanojimuose skolinimo, investavimo ir tarpusavio skolinimo kategorijoje kaip metų įmonė.

2019 metai patyrėme pokyčių, iššūkių ir neįtikėtinų pergalių, todėl nuoširdžiai džiaugiamės, kad esame pripažinti Lietuvos Skolinimo, investavimo ir P2P rinkos lyderiais. Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą! 2020 m. kartu pasiekime naujas aukštumas!

Teigiama NEO Finance pranešime

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog NEO Finance buvo išrinkta Metų įmone skolinimo, investavimo ir tarpusavio skolinimo…

Posted by Paskolų klubas on 2020 m. birželio 18 d., ketvirtadienis

Paskolų Klubas iš tiesų turi kuo didžiuotis. Per šešerius metus platforma ne tik tapo pati didžiausia tarpusavio skolinimosi platforma Lietuvoje, bet ir suvienijo daugiau nei 11 tūkst. investuotojų bei beveik 10 tūkst. paskolų gavėjų. Per visą veikimo laikotarpį suteiktų paskolų suma viršijo daugiau nei 50 milijonų eurų, o vidutinė metinė palūkanų norma siekia daugiau nei 17%. Vien per paskutinius metu platformoje buvo išduota paskolų už daugiau nei 18 milijonus eurų ir artimesniu metu augimas, panašu, tik didės.

Verta paminėti, kad Paskolų Klubas šiuo metu yra daugiausia investuotojų vienijanti p2p platforma Lietuvoje. Platforma pasižymi ne tik krūva saugiklių, saugančių investuotojus nuo rizikos, puikiu klientų aptarnavimu, bet ir dirbtiniu intelektu paremtą paskolų atrinkimo sistemą, kas leidžia paskolas atrinkti itin kruopščiai. Visa tai leidžia investuotojams maksimaliai sumažinti riziką ir pajausti apčiuopiamą grąžą.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *