Marine Power Systems įmonė, kurios pagrindinė veikla atsinaujinančios energijos gamyba, startuoja Seedrs platformoje. Nuo įkūrimo pradžios 2008 metais įmonė intensyviai vystė unikalią idėją – plūduriuojančią jėgainę vandenynuose, kuri elektrą gamintų iš dviejų pagrindinių komponentų: vandenynuose vyraujančių vėjų bei bangų mūšos. Per visa šį laiką įmonei ne tik pavyko sėkmingai pereiti keletą testavimo etapų, bet ir tarptautiniame patentų biure užregistruoti net devynis skirtingus patentus.

Pirminis tikslas

Marine Power Systems kompanijos vertė buvo įvertinta daugiau nei 60 milijonų svarų sterlingų. Kompanija šiame investiciniame etape ketina surinkti tris milijonus svarų sterlingų, iš kurių 1,5 milijono ketinama surinkti iš Seedrs investuotojų, suteikiant 2,5% kapitalo, įvertinant vienos akcijos kainą 17,91 GBP, o kitą dalį surinkti iš institucinių investuotojų. Surinktus pinigus kompanija ketina skirti jėgainių testavimų užbaigimui bei masinės gamybos pradžiai. Investuoti į kompaniją bus galima 40 dienų.

Apie kompaniją

Marine Power Systems patentavo unikalią technologiją, kuri leidžia gaminti elektros energiją iš dviejų pagrindinių vandenynuose vyraujančių komponentų: ten vyraujančių vėjų bei bangų mūšos. Kompanija yra sukūrusi tris skirtingus jėgainės modelius: jėgainę, kuri energiją gamina tik iš vėjo, jėgainę, kuri gamina energiją tik iš bangų mūšos ir mišrią jėgainę, kuri apjungia elektros energijos gamybą tiek iš vėjo, tiek iš bangų mūšos.

Marine Power Systems jėgainių modeliai
Marine Power Systems jėgainių modeliai

Pačios jėgainės pasižymi dideliu efektyvumu. Jos yra lengvai pagaminamos, transportuojamos į reikiamą vietą bei valdomos. Reikalui esant, jas galima lengvai judinti iš vienos vietos į kitą be tempiamųjų laivų, kadangi pačios turi galimybę plūduriuoti, valdant jėgaines nuotoliniu būdu. Galiausiai, jėgainės pačios analizuoja klimato pokyčius ir yra itin stabilios. Analizuojami duomenys leidžia jėgainę pastatyti tokioje pozicijoje, kurioje pagaminamos elektros kiekis būtų didžiausias, o stabilumas leidžia sumažinti elektros išeiga. Visa tai leidžia ženkliai sumažinti pagaminamos elektros kaštus ir pasiūlyti konkurencingą kainą vartotojui.

Kompanijos puslapyje galite apsilankyti paspaudę ČIA

Dabartiniai pasiekimai

Per visą laikotarpį nuo veikimo pradžios Marine Power Systems ženkliai pasistūmėjo į priekį kurdami šį unikalų produktą. Tarptautiniame patentų biure buvo užpatentuoti devyni patentai bei sėkmingai praeiti testavimo etapai:

  • WaveSub jėgainė buvo sėkmingai išbandyta atviroje jūroje ir sėkmingai pademonstruota potencialiems pirkėjams;
  • WaveSub jėgainės testavimas papildomai buvo pagrįstas sudėtingais skaičiavimo modeliavimais;
  • DualSub jėgainės fundamentalūs principai buvo sėkmingai patvirtinti simuliatoriuje, pasitelkiant sudėtingus skaičiavimo metodus;
  • Analitiškai buvo įvertinta elektros energijos kaina ir sėkmingai patvirtinta, kad gaminamą elektrą bus įmanoma parduoti konkurencinga kaina lyginant su iškastinio kuro kainomis bei vėjo jėgainėmis, esančiomis ant žemės.

Be viso to, buvo sėkmingai atliktos demonstracijos, įrodančios elektros tinkinimo į tinklelio emuliatoriaus plūdurą efektyvumą, jėgainių gabenimo paprastumą bei pigumą ir, žinoma, buvo demonstruotos pačios jėgainės. Taip pat, buvo gautos subsidijos iš Jungtinės Karalystės bei Velso idėjos vystymui, iš kurių daugiau nei 300 tūkst. svarų sterlingų panaudoti intelektualinės nuosavybės patentavimui bei priežiūrai. Papildomai kompanija yra užsitikrinusi dar 17 milijonų svarų sterlingų valstybės dotacijų. Šiuo metu įmonė intensyviai darbuojasi ties mišrios jėgainės testavimu bei ruošiasi pradėti masinę jėgainių gamybą.

Ateities perspektyvos

Tarptautinė Energijos Agentūra numato didžiulę atsinaujinančios energetikos plėtrą pasaulyje. Manoma, kad iki 2040 metų atsinaujinančios energijos paklausa padidės 30%, o Europos Sąjunga yra užsibrėžusi tikslą iki 2030 metų visos suvartojamos elektros energijos 32% pasigaminti iš atsinaujinančių šaltinių. Šiam tikslui pasiekti ES yra numačiusi skirti milijardus eurų iš struktūrinių ES lėšų. Vien tik vėjo jėgainių rinkos pardavimai per metus siekia daugiau nei 100 milijardų svarų, o kai ateityje planuojama taip stipriai plėsti visus atsinaujinančios energijos gaminimo būdus bei auginti paklausą, rinkos potencialas yra milžiniškas.

Iki 2023 metų Marine Power Systems planuoja atidaryti pirmąją jėgainių fermą, o iki 2050 metų šioje multi-milijardinėje rinkoje tikisi aptarnauti 20% visos rinkos. Įmonės paskaičiavimais, jau po penkių aktyvios veiklos metų pajamos turėtų siekti beveik 500 tūkst. svarų, po septynių metų pajamos turėtų pasiekti pirmąjį milijardą, o po penkiolikos metų planuojamos pajamos yra beveik keturi milijardai svarų. Ateityje kompanija ir toliau planuoja tobulinti savo unikalius produktus, kad ateityje galėtų vartotojams pasiūlyti dar konkurencingesnę kainą.

Pabaigai

Smart Invest investicijos patvirtinimas į Marine Power Systems
Smart Invest investicijos patvirtinimas į Marine Power Systems

Jau šiandien turite neeilinę galimybę tapti unikalios įmonės bendrasavininkais ir ne tik remti žaliąją energiją, bet ir pasinerti į milžinišką potencialą turinčią rinką bei auginti savo kapitalą. Mes norime priminti, kad investuodami su mumis galite gauti net 25 svarų dovanų, jei per ateinančias trisdešimt dienų investuosite bent 150 svarų. Mes jau investavome, tad junkitės prie mūsų! Kas žino, gal kompanija po dešimties metų taps viena didžiausių atsinaujinančios energijos korporacijų pasaulyje.

Kad gautumėte bonusą, per trisdešimt dienų turite investuoti bent 150 GBP


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *