Žmonėms vis labiau besidomint mūsų platforma, vis dažniau sulaukiame klausimų, kokios yra garantijos, kad neapgausime, ar žmonių investuoti pinigai tikrai yra saugūs ir, ar tikrai įmanoma pradėti investuoti vos nuo 5 eurų. Mes labai džiaugiamės, kad žmonės drąsiai klausinėja ir puikiai suprantame, kad kai kalba pasisuka apie sunkiai Jūsų uždirbtus pinigus, įsijungia papildomi saugikliai. Istorijoje būta nemažai atvejų, kurie smarkiai supurtė žmonių pasitikėjimą investicijomis, tačiau mes pasistengsime grąžinti bent dalį tikėjimo, kad egzistuoja būdų, leidžiančių užsidirbti papildomai. Būtent todėl nusprendėme parašyti išsamų straipsnį, kuris, tikimės, išsklaidys kai kurias abejones, atsakys į kai kuriuos klausimus bei paneigs įsivyravusius mitus.

Kodėl taip sunku pasitikėti investicijomis?

Visu pirma, pradėdami šį straipsnį, galime trumpai apžvelgti, kodėl gi pasitikėti investicijomis yra taip sunku?  Iš kur susiformavo nuomonė, kad investicijos yra tik apgaulė? Ar tikrai visi tik ir nori Jus apgauti?

Mitas, kad investicijos yra apgaulingos susiformavo ne be priežasties. Didžiausi to kaltininkai yra 20 amžiaus pabaigoje pradėjusios vyrauti greito praturtėjimo bei piramidinės schemos. Daugelis žmonių ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje patikėjo šiais „verslo modeliais“ ir sunešė daug sunkiai uždirbtų pinigų tikėdamiesi didelės grąžos per trumpą laiką. Būtent čia ir buvo pagrindinė klaida. Kaip darbe, taip ir investicijose pinigai nenukrenta iš dangaus, tad tikėjimas greitai praturtėti buvo pasmerktas žlugti dar pačioje pradžioje.

Galiausiai visoms schemoms griuvus, žmonės prarado didelę dalį lėšų. Kai kurie jų net skolinosi, kad galėtų įnešti ir užsidirbti dar labiau ir tai supurtė žmonių pasitikėjimą investicijomis iš pagrindų. Negana to, visos šios schemos nebuvo niekaip reguliuojamos valstybinių institucijų, tad įvykus griūčiai nebuvo įmanoma kažkur pasiskųsti bei išsireikalauti sunkiai uždirbtų ir įneštų pinigų. Visų šių įvykių seka smarkiai supurtė ar net visiškai sugriovė žmonių pasitikėjimą investicijomis.

Tačiau tikrai ne visi kėsinasi tik apgauti. Pasaulyje apstu įvariausiu pasirinkimų, kur galite patikimai investuoti pinigus. Ir mes čia esame tam, kad padėtume Jums palyginti visus šiuos pasirinkimus vienoje vietoje. Norime pabrėžti, kad nesiūlome greito praturtėjimo schemų ir neskelbiame, kad savo pinigus galite greitai pasidvigubinti ar net dar labiau padidinti. Mes pateikiame teisėtus bei patikrintus investavimo būdus, kurie yra reguliuojami įstatymų, kontroliuojami valstybinių institucijų bei gali padėti užsidirbti papildomai palaipsniui kuriant papildomą pajamų šaltinį.

Koks mūsų platformos vaidmuo?

Mes ištestuojame visas platformas ir puslapyje pateikiame tik tas, kurios gali pasiūlyti gerą bei patikimą klientų aptarnavimą. Mes puikiai suprantame, kokie svarbūs yra Jūsų sunkiai uždirbami pinigai, tad nuolat palaikome ryšį su visomis platformomis, kad galėtume užtikrinti kokybišką aptarnavimą. Platformose tikrai galite pradėti investuoti vos nuo 5 eurų ir tai nėra reklaminis triukas. Mes skatiname pradėti investuoti mažomis sumomis, kad po truputį ne tik išmoktumėte bei suprastumėte kaip tam tikra platforma veikia, tačiau ir įgautumėte pasitikėjimą, kad šiose investavimo platformose tikrai galite užsidirbti papildomai.

Smart Invest platformos veikimo principas
Smart Invest platformos veikimo principas

Iš gaunamų klausimų susidarėme įspūdį, kad nemažai žmonių mano, kad mes patys teikiame investavimo paslaugas. Tad, norime pabrėžti, jog mes patys neteikiame investavimo paslaugų ir neprašome jokių pinigų ar duomenų iš žmonių. Mūsų platforma skirta apžvelgti įvairias egzistuojančias investavimo platformas vienoje vietoje, kurios yra reguliuojamos Lietuvos Banko ar analogiškų valstybinių institucijų kitose Europos Sąjungos šalyse. Tad, jei nuspręstumėte investuoti, investuotumėte ne pas mus, bet pasirinktoje platformoje. Tuo tarpu mes bendradarbiaudami su investavimo platformomis galime pasiūlyti bonusus bei kitus privalumus savo vartotojams pirmą kartą investuojant pasirinktoje platformoje, jeigu užsiregistruosite per mūsų pateiktą nuorodą.

Kas užtikrina, kad Jūsų investicijos tikrai yra saugios?

Kaip parodė istorija, siekiant išvengti savivaliavimo platformas būtina reguliuoti. Netgi greito praturtėjimo schemų griūtis nebūtų buvusi tokia skaudi, jei būtų buvę įmanoma pasiskųsti bei patraukti atsakingus asmenis baudžiamojon atsakomybėn. Būtent todėl pateiktos platformos yra ne tik griežtai reguliuojamos Lietuvos Banko ar analogiškų valstybinių institucijų kitose Europos Sąjungos šalyse, tačiau ir yra reglamentuojamos pagal tam tikrus teisės aktus. Esant tam tikriems nusižengimams Lietuvos Bankas ar kitos Europinės valstybinės institucijos turi teisę ne tik bausti, tačiau ir visiškai atimti veiklos licenciją, kad apsaugotų žmones bei jų investuojamus pinigus nuo neleistinos veiklos.

Lietuvos Bankas savo puslapyje pateikia išsamų reguliuojamų platformų sąrašą. Peržiūrėti jas galite ČIA. Todėl, jeigu investuojate kurioje nors platformoje ir manote, kad su Jumis yra elgiamasi nesąžiningai, drąsiai galite pateikti skundą dėl tam tikros platformos Lietuvos Bankui ar analogiškai valstybinei institucijai kitoje Europos Sąjungos šalyse ir Jūsų interesai bus pilnai apsaugoti.

Kas nutiktų bankrutavus platformai?

Šis klausimas kyla daugeliui investuotojų. Didžioji dalis jų bijo, kad investavus tam tikroje platformoje ir šiai bankrutavus visi investuoti pinigai dings. Tačiau tai nėra tiesa. Iš tiesų, visos platformos klientų pinigus saugo atskirose banko sąskaitose ir neturi jokios teisės savavališkai disponuoti pinigais, kad reikalui esant galėtų grąžinti investuotojams jų pinigus.

Be to, kadangi dauguma pateiktų platformų mūsų puslapyje veikia skolinimo pavidalu, net ir bankrutavus platformai skola niekur nedings. Žmogus ar įmonė vistiek turėtų skolą Jums, kurią privalėtų grąžinti, tik tai įvyktų jau šiek tiek kitokiomis sąlygomis. Todėl, net ir bankrutavus tam tikrai platformai, į kurią investuojate, niekas per daug nepasikeistų ir Jūs nieko neprarastumėte.

Rizika, kurią prisiimate bei kaip ją valdyti?

Nors investavimo būdai, palyginus su kitais investiciniais instrumentais, pateikti mūsų platformoje yra sąlyginai saugūs, norime atkreipti dėmesį, kad investuodami prisiimate tam tikrą riziką. Gyvenime įvyksta daug netikėtumų, tad yra šansų, kad galite prarasti visą ar dalį investuotos sumos. Pavyzdžiui, investavus į paskolą žmogui ir pastarajam netikėtai mirus bei neturint paveldėtojų, Jūs galite prarasti investuotus pinigus. Taip pat yra rizika, kad investavus į įmonė ir šiai bankrutavus galite prarasti visą ar dalį investuotos sumos.

Siekiant išvengti praradimų, siūlome Jums diversifikuoti portfelį ir nedėti visų pinigų į vieną vietą. Pasistenkite investuoti ne tik į keletą skirtingų platformų, bet ir skaidyti pinigus po skirtingas paskolas. Pavyzdžiui jei investuojate 100 eurų tam tikroje paskolų platformoje, padalinkite po 10 eurų į 10 skirtingų paskolų. Tokiu atveju net ir vienai paskolai tapus nemokiai būsite ramūs, kad iš kitų devynių paskolų gautos palūkanos padengs Jūsų nuostolius. Nors investuodami prisiimate tam tikrą riziką, visuomet atsiminkite, kad galite ją bent dalinai valdyti.

Pabaigai

Tikimės, kad šis straipsnis ne tik padėjo atsakyti į kai kuriuos kilusius klausimus, bet ir išsklaidyti įsivyravusius mitus apie investavimą. Labai džiaugiamės matydami Jūsų aktyvumą klausiant bei domintis investavimo galimybėmis, tad tikrai skatiname kilus bet kokiam klausimui susisiekti su mumis el. paštu info@smartinvest.lt arba Facebook puslapyje.

Galiausiai norime priminti, kad investuodami per mus galite būti ramūs, kad platforma yra išmėginta mūsų pačių ir gali suteikti Jums kokybišką aptarnavimą. Taip pat, investuodami į bet kurią platformą per mūsų pateiktą nuorodą galite gauti dovanų net iki 20 eurų. Tad, kurkime finansinę laisvę drauge ir prisiminkite – protingi sprendimai kuria šviesesnę ateitį.


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *