Finbee investavimas

Apie Finbee

Finbee – tai viena iš trijų didžiausių tarpusavio skolinimosi platformų Lietuvoje. Nuo veikimo pradžios 2015 metais platforma pritraukė daugiau nei 17000 investuotojų bei suteikė paskolų už daugiau nei 27 milijonus su vidutine 18% metinių palūkanų norma. Platforma taip pat yra prižiūrima Lietuvos Banko, o tai užtikrina skaidrų bei kokybišką platformos veikimą. Jei ieškote platformos, kurioje galėtumėte investuoti mažomis sumomis su apčiuopiama grąža, Finbee yra būtent ta vieta, kurioje privalote registruotis.

Minimali investavimo suma

Minimali investavimo suma yra 5 EUR

Uždarbis

Metinės palūkanų normos svyruoja nuo 12% iki 28%

Terminai

Paskolų terminai svyruoja nuo 12 mėnesių iki 60 mėnesių

Privalumai ir trūkumai

Trūkumai

Lėtas sąskaitos papildymas

Finbee sąskaitos papildymas gali užtrukti iki vienos darbo dienos. Todėl, jei nenorite praleisti puikių paskolų, patartina platformoje nuolat palaikyti tam tikrą sąskaitos balansą, kurį galėtumėte panaudoti atsiradus puikiai investicinei galimybei.

Nėra gyvo klientų aptarnavimo

Finbee platformoje nėra gyvo klientų aptarnavimo. Jei kyla klausimas, būtikite pasiruošę palaukti bent vieną darbo dieną, kol gausite atsakymą į užduotą klausimą.

Mažai analitinių duomenų

Finbee platforma yra itin paprasta naudotis, tačiau pateikiama mažai analitinių duomenų. Tai itin neparanku tiems, kurie mėgsta atidžiai stebėti bei analizuoti savo investicijas.

Privalumai

Automatinis investavimas

Platformoje veikia automatinis investavimas. Tad, jei nenorite skirti daug savo brangaus laiko, papraščiausiai nusistatykite kriterijus ir pati platforma investuos automatiškai už jus.

Antrinė rinka

Finbee platformoje veikia antrinė rinka. Tai smarkiai pagerina investicijų likvidumą. Jei nuspręstumėte, kad norite išsigryninti investuotus pinigus, paprasčiausiai parduokite investicijas antrinėje rinkoje ir galėsite laisvai disponuoti savo pinigais.

Verslo paskolos

Finbee platformoje galėsite investuoti ne tik į fizinių asmenų, bet ir į verslo paskolas. Tai itin paranku tiems, kas mėgsta diversifikuoti savo portfelį, siekiant sumažinti riziką bei užsitikrinti didesnį investicijų pajamingumą.

Platformos mokesčiai

Pinigų įnešimas

Nemokamas

Investavimas

Nemokamas

Antrinė rinka

1% nuo pardavimo kainos

Pinigų išėmimas

Nemokamas

Skolų išieškojimas

Nemokamas

Mūsų įvertinimas
0%

Kodėl verta investuoti į Finbee?

Finbee – tai viena iš trijų didžiausių tarpusavio skolinimosi platformų Lietuvoje. Per metus ši platforma išduoda paskolų už daugiau nei šešis milijonus eurų su vidutinėmis 18% metinėmis palūkanomis. Tad, kiekvienas investuotojas bent dalį investicijų turėtų generuoti šioje platformoje. Nors Finbee platformoje, lyginant su kitomis lietuviškomis P2P platformomis, ir nėra tam tikrų saugiklių (užtikrinimo fondo ar Buyback), tačiau būtent šioje platformoje metinės palūkanų normos yra pačios didžiausios. Jeigu norie investuoti saugiai ir generuoti solidžią grąžą, registruokitės Finbee platformoje ir įsitikinkite platformos efektyvumu patys.