Rontgen Investavimas

Apie Rontgen

Rontgen – jau 4 metus veikianti sutelktinio investavimo platforma su NT įkeitimu, kurios veiklą prižiūri Lietuvos Bankas. Per gyvavimo laikotarpį Rontgen jau spėjo sutelkti daugiau nei 12 tūkst. investuotojų, kuriems buvo išmokėta jau beveik 2 milijonų eurų palūkanų. Rontgen išsiskiria tuo, kad itin kruopčiai atrenka investicinius pasiūlymus bei paskolas užtikrina ne tik nekilnojamuoju turtu, bet tam tikrais atvejais taiko ir papildomas apsaugines priemones kaip įmonės akcijų įkeitimas, akcininkų laidavimas ar papildomo turto įkeitimas.  Platforma kol kas veikia tik Lietuvos rinkoje, tad, jei norite ne tik užsidirbti, bet ir skatinti vietinę nekilnojamo turto rinką, ši platforma Jums puikiai tiks. 

Minimali investavimo suma

Minimali investavimo suma yra 100 EUR

Uždarbis

Metinės palūkanų normos svyruoja nuo 6% iki 10%

Terminai

Paskolų terminai svyruoja nuo 6 mėnesių iki 18 mėnesių

Privalumai ir trūkumai

Trūkumai

Nėra automatinio investavimo

Platformoje kol kas nėra automatinio investavimo galimybės. Tad, visas investicijas teks atlikti patiems. Tai gali būti kiek neparanku tiems, kurie nemėgsta nuolatos investicijų atlikti patys.

Mažai analitinių duomenų

Kol kas platformoje nėra pateikiama daug analitinių duomenų apie turimas investicijas. Tad, tai gali būti neparanku tiems, kurie mėgsta savo turimas investicija analizuoti detaliai.

NT projektai tik iš vietinės rinkos

Šiuo metu visi platformos investiciniai projektai yra tik iš Lietuvos. Tad, jei mėgstate savo investicinį portfelį diversifikuoti pagal skirtingas šalis, šioje platformoje to padaryti bent jau kol kas negalėsite.

Privalumai

Gyvas klientų aptarnavimas

Kylant tam tikriems klausimas, Rontgen platforma visuomet yra pasirengusi savo investuotojams padėti telefonu arba elektroniniu paštu. O reikalui esant, galimas ir susitikimas gyvai.

Paskolos su NT įkeitimu

Visos paskolos Rontgen platformoje yra garantuojamos įkeičiamu nekilnojamuoju turtu. Tad, jeigu paskola taps nemoki, įkeistas NT bus parduotas ir visi gauti pinigai bus išdalinti investuotojams. Tai itin smarkiai sumažina galimybę patirti nuostolius.

Antrinė rinka

Platformoje veikia antrinė rinka. Tad, jei norite išsigryninti investuotus pinigus, paprasčiausiai parduokite savo investicijas antrinėje rinkoje ir galėsite disponuoti savo pinigais. Antrinėje rinkoje savo paskolas galėsite parduoti tiek su nuolaida, tiek su premija.

Greitas sąskaitos papildymas

Platformoje visos investicijos atliekamos, naudojantis Banklink funkcija. Tad, radę patrauklią investicinę galimybę, galite būti ramūs, kad jos nepraleisite. Pinigai projektą pasieks vos per keletą sekundžių.

Papildomas paskolų užtikrinimas

Platforma, reikalui esant, pasirūpina, kad paskolos būtų užtikrinamos ne tik įkeičiamu nekilnojamuoju turtu, bet ir papildomomis priemonėmis kaip įkeičiamomis įmonės akcijomis, papildomo turto įkeitimu ar akcininkų laidavimu.

Platformos mokesčiai

Pinigų įnešimas

Nemokamas

Investavimas

Nemokamas

Antrinė rinka

Antrinės rinkos nėra

Pinigų išėmimas

Nemokamas

Skolų išieškojimas

Nemokamas

Mūsų įvertinimas
0%

Kodėl verta investuoti į Rontgen

Rontgen puikiai tiks konservatyviems investuotojams, kurie nori prisiimti mažiausią įmanomą riziką ir užsitikrinti stabilias pajamas. Nors platforma dar labai jauna, tačiau užsitarnavo tiek pradedančiųjų, tiek patyrusių investuotojų pasitikėjimą. Iki šiol platforoje buvo sufinansuota 20 unikalių projektų, kurių minimali paskolos suma buvo nemažesnė kaip 300 tūkst. Eurų. Per visą platformos veiklos vykdymo laikotarpį sutelkta yra virš 32 milijonų eurų, o didžiausias finansuotas projektas buvo net už 500 tūkst. eurų. Platformos pikas dar tik prieš akis, tad, jei norite užsidribti iš puikiausių NT projektų finansavimo Lietuvoje ir Jūs, junkitės prie Rontgen jau dabar.