Nordsteet investavimas

Apie Nordstreet

Nordstreet sutelktinio investavimo platforma įkurta 2018 metais bei prižiūrima Lietuvos Banko, užsiima verslo paskolų bei NT projektų finansavimu, įkeičiant nekilnojamąjį turtą. Nors platforma gyvuoja dar labai neilgai, tačiau jau per šį laiką spėjo sufinansuoti beveik 300 projektus bei investuotojams išmokėti beveik 1,5 milijonus eurų palūkanų. Kadangi visos paskolos yra garantuojamos, įkeičiant nekilnojamąjį turtą, ši platforma tapo itin mėgiama konservatyvesnių investuotojų, kurie yra linkę prisiimti mažą riziką. Jei projektas tampa nemokus, įkeistas nekilnojamas turtas yra parduodamas, o gauti pinigai išdalinami investuotojams. 

Minimali investavimo suma

Minimali investavimo suma yra 100 EUR

Uždarbis

Metinės palūkanų normos svyruoja nuo 9% iki 15%

Terminai

Paskolų terminai svyruoja nuo 6 mėnesių iki 24 mėnesių

Privalumai ir trūkumai

Trūkumai

Būtina Paysera sąskaita

Tam, kad galėtumėte investuoti Nordsreet platformoje, privalėsite atsidaryti Paysera sąskaitą, kuri bus tiesiogiai pririšta prie Jūsų Nordsreet investavimo paskyros. Tai iš dalies apsunkina investavimo procesą, žinant, kad prieš investuojant vietoj vienos paskyros, reikės atsidaryti dvi.

Nėra gyvo klientų aptarnavimo

Nordstreet platformoje nėra gyvo klientų aptarnavimo. Tai apsunkinka bendravima su platforma. Tad, jei susidūrėte su tam tikra bėda ar klausimu, būkite pasirengę atsakymo laukti bent parą.

Mažai analitinių duomenų

Platformoje pateikiama gana mažai analitinių duomenų, o net ir pateiktų neįimanoma detaliau išsifiltruoti ar parsisiųsti norimu formatu. Tad, jei mėgstate aktyviau analizuoti savo investicijas, tai turėsite atlikti pačioje platformoje.

Privalumai

Automatinis investavimas

Platformoje veikia automatinis investavimas. Tad, jei nenorite skirti daug savo brangaus laiko, papraščiausiai nusistatykite kriterijus ir pati platforma investuos automatiškai už jus.

Paskolos su NT įkeitimu

Visos paskolos yra garantuojamos su NT įkeitimu. Tai itin smarkiai sumažina riziką, kad nemokumo atveju prarasite savo investiciją. Paskolai esant nemokiai, NT bus parduotas, o visi gauti pinigai bus išdalinti investuotojams.

Antrinė rinka

Platformoje veikia antrinė rinka. Tad, jei norite greitai ir patogiai išsigryninti savo investuotus pinigus, paprasčiausiai parduokite savo paskolas ir galėsite laisvai disponuoti savo lėšomis.

Europinis investavimas

Platformoje lengvai galite investuoti į įvairius NT projektus iš visos Europos. Tad, nesvarbu kur bebūtumėte, vos vieno mygtuko paspaudimu galite tapti tarptautiniu investuotoju.

Greitas sąskaitos papildymas

Nors, norint investuoti Nordstreet platformoje, būtina susikurti Paysera sąskaitą, kas kelia šiokių tokių nepatogumų, tačiau tai atneša ir nemažai naudos. Būtent Paysera dėka bet kuriuo paros metu sąskaitą papildyti galėsite itin greitai. Tai užtikrins, kad niekuomet nepavėluosite investuoti radę puikią investicinę galimybę.

Platformos mokesčiai

Pinigų įnešimas

Nemokamas

Investavimas

Nemokamas

Antrinė rinka

2% nuo pardavimo kainos

Pinigų išėmimas

Nemokamas

Skolų išieškojimas

Nemokamas

Mūsų įvertinimas
0%

Kodėl verta investuoti į Nordstreet?

Nordstreet platforma išsiskiria tuo, kad nesvarbu ar investuosite i NT paskolas, ar į verslo paskolas, visi įsipareigojimai bus užtikrinti tam tikru įkeistu turtu. Kitaip sakant, jei paskolos taps nemokios, įkeisti turto vienetai bus parduoti, o gauti pinigai bus išdalinti investuotojams. Tai itin smarkiai sumažina investavimo riziką, tačiau tuo pat metu metinių palūkanų normos yra pakankamai aukštos ir užtikrina solidžią grąžą. Būtent dėl šių priežasčių investuotojai pamėgo šią platformą. O jeigu ir Jūs ieškote investavimo būdų su maža rizika ir solidžia grąža, nepraleiskite progos prisijungti prie šios sparčiai augančios platformos ir papildomai atsiimkite Jums priklausančias dovanas!

Kad gautumėte bonusą, privalote šioje platformoje investuoti 100 EUR arba daugiau