InRento investavimas

Apie InRento

InRento – tai Lietuvoje įsikūrusi ir Lietuvos Banko prižiūrima investavimo į NT platforma, kuri siūlo neeilinį produktą. Kitaip nei kitose platformose, InRento investuojate ne į nekilnojamo turto statybą, bet į nuomos projektus, kurios būtent ir generuoja pajamas. Tai ypač paranku tiems, kurie ieško, kur savo pinigus galėtų įdarbinti ilgajam laikotarpiui su stabilia bei solidžia metine grąža. Be viso to, platforma savo veiklą vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, tad palaipsniui su šia platforma nuomos pajamas galėsite generuoti iš viso pasaulio NT objektų.

Minimali investavimo suma

Minimali investavimo suma yra 500 EUR

Uždarbis

Metinės palūkanų normos svyruoja nuo 6% iki 11%

Terminai

Paskolų terminai svyruoja nuo 1 mėnesio iki 120 mėnesių

Privalumai ir trūkumai

Trūkumai

Būtina Paysera sąskaita

Tam, kad galėtumėte investuoti InRento platformoje, privalėsite atsidaryti Paysera sąskaitą, kuri bus tiesiogiai pririšta prie Jūsų InRento investavimo paskyros. Tai iš dalies apsunkina investavimo procesą, žinant, kad prieš investuojant vietoj vienos paskyros, reikės atsidaryti dvi.

Nėra automatinio investavimo

Kitaip, nei daugelyje kitų platformų, InRento kol kas nėra automatinės investavimo galimybės. Tai reiškia, kad jums patiems teks aktyviai žiūrinėti investicinius projektus ir atlikti investicijas.

Privalumai

Investicijos su NT įkeitimu

Visi investiciniai projektai InRento platformoje yra garantuojami įkeičiamu nekilojamuoju turtu arba kitaip pirmine hipoteka. Tai reiškia, kad jei investicija taps nemoki, įkeistas NT bus parduotas, o gauti pinigai bus išdalinti investuotojams.

Gyvas klientų aptarnavimas

InRento platformoje veikia gyvas klientų aptarnavimas. Tad, kilus bet kokiam klausimui, jums bus atsakyta iš karto. Tai itin pageriną platformos įvaizdį bei suteikia papildomo pasitikėjimo.

Lengva analizuoti investicijas

Platformoje pateikiama daug analitinų duomenų, kurie ne tik padės išsirinkti patraukliausias investicines galimybes, bet ir analizuoti jau turimas investicijas. Tai itin paranku tiems, kurie mėgsta atidžiai stebėti savo investicinį protfelį.

Antrinė rinka

Platformoje veikia antrinė rinka. Tad, jei norite greitai ir patogiai išsigryninti savo investuotus pinigus, paprasčiausiai parduokite savo investicijas ir galėsite laisvai disponuoti savo lėšomis.

Greitas sąskaitos papildymas

Nors norint investuoti InRento platformoje, būtina susikirti Paysera sąskaitą, kas kelia šiokių tokių nepatogumų, tačiau tai atneša ir nemažai naudos. Būtent Paysera dėka bet kuriuo paros metu sąskaitą papildyti galėsite itin greitai. Tai užtikrins, kad niekuomet nepavėluosite investuoti radę puikią investicinę galimybę.

Platformos mokesčiai

Pinigų įnešimas

Nemokamas

Investavimas

Nemokamas

Antrinė rinka

2% nuo pardavimo kainos

Pinigų išėmimas

Nemokamas

Skolų išieškojimas

Nemokamas

Mūsų įvertinimas
0%

Kodėl verta investuoti į InRento

InRento yra pirmoji licencijuota sutelktinio finansavimo į nekilnojamąjį turtą nuomai platforma visoje Europoje. Skirtingai nuo nekilnojamojo turto plėtojimo paskolų sutelktinio finansavimo platformų, InRento platformoje investicijos remiasi nuomos sutartimis, kurios laikomos mažesnės rizikos investicijomis. Tad, jei esate konservatyvių investicinių pažiūrų ir ieškote platformos, kurioje galėtumėte investuoti ilgesniam laikotarpiui su stabilia grąža, ši platforma yra būtent tai, ko ieškote.

Kad gautumėte bonusą, privalote šioje platformoje atlikti pirmą investiciją