Daugelis žmonių, išgirdę, kad investavimas į nekilnojamą turtą įmanomas vos su 50 EUR, tik ironiškai nusišypsotų ir mintyse dar pasiukiotų pirštą ties smilkiniu. Tačiau, kad ir kaip nerealiai tai beskambėtų, dabartiniame pasaulyje tai tikrai įmanoma. Ir dar, negana to, kad investuoti į NT galite pradėti su tokia nedidele suma, papildomai dar atsikratysite visų bereikalingų rūpesčių, kaip kad NT priežiūra, rinkos kainų svyravimai, pardavinėjimas ir pan. Norite sužinoti kaip visa tai įmanoma? Nieko nelaukime ir nerkimės į detales!

Kas yra investavimas į nekilnojamą turtą ir kodėl verta investuoti?

Galvojantis žmogus

Prieš griebdami jautį už ragų, pirma apsibrėžkime ir pilnai supraskime, kas tiksliai yra investavimas į nekilnojamą turtą ir kokia nauda yra investuojant į jį. Nekilnojamojo turto apibrėžimas yra gana platus. Tai ne tik namas, butas, tačiau ir žemės sklypas, žinoma, komercinio arba pramoninio tipo objektas, kuriame galima gyventi, vykdyti tam tikrą veiklą ir panašiai. Kitaip tariant, tai yra privati nuosavybė, kurią galima pirkti arba nuomoti. Nuomos atveju yra gaunamos nuolatinės pasyvios pajamos, o tuo tarpu perkant-parduodant yra aktyviai spekuliuojama NT rinkoje ir stengiamasi uždirbti iš pirkimo ir pardavimo skirtumo.

Šiuo metu investicijos į nekilnojamojo turto objektus – geras pasirinkimas, kadangi statybos labai intensyvios, žmonių poreikis įsigyti nuosavą būstą – didelis. Galiausiai, bankai noriai bei pigiai skolina, o visa tai sukuria neeilinę galimybę daugeliui žmonių kurti savo gyvenimą nuosavame name ar bute.

Jeigu Jus domina investavimas į nekilnojamą turtą – tokiu atveju turite dvi galimybes. Pirmoji – pirkti būstą sau, jį perpardavinėti ar nuomoti. Antroji – pasitelkti sutelktinio investavimo galimybę ir tuo pačiu dalinai prisidėti prie tam tikro objekto statybų. Antruoju atveju Jūs netampate objekto savininku, tačiau gaunate palūkanas iš rangovų, kurie suburia žmonių komandą, norinčią prisidėti prie naujo objekto statybų. Pastarasis investavimo būdas, šiuo metu, kur kas palankesnis nei kad viso būsto pirkimas dėl daugelio priežasčių. Tad, nieko nelaukime ir pažvelkime į jas!

Sutelktinis investavimas: tik naudos

Investavimas į nekilnojamą turtą dengiant dalį statybų išlaidų (ta dalis gali būti labai maža, vos nuo 50 eurų) – apsimoka kur kas labiau nei nuosavo būsto pirkimas. Kodėl? Jūsų patogumui, pateikiame svarbiausius argumentus:

Nereikia didelės sumos

Daugeliui žmonių toks investavimo būdas labai patinka, kadangi nereikalinga didelė suma. Investavimas  į NT projektus skamba kaip labai didelis darbas, kuris reikalauja ne tik smulkmenų įsivertinimo, tačiau taip pat ir nekuklių sumų, kurios, deja, tikrai nėra kiekvieno piniginėje. 

Tiksliau, toli gražu ne kiekvienas turi tiek „atliekamų“ pinigų, kuriuos gali paskirti investicijai. Tai yra suprantama. Tačiau, sutelktinio investavimo į NT pagrindinis privalumas ir yra tai, kad nesvarbu ar investuojate 50 eurų, ar 1 000 eurų – nauda bet kuriuo atveju bus. Kiekvienas, pagal savo finansines galimybes, pats nusistato sumas, kiek gali skirti investicijoms ir tuo pačiu gali preliminariai įsivertinti, koks yra galima uždarbis.

Nereikalinga būsto priežiūra

Toks investavimo tipas labai pasiteisina ir dėl to, kad nuosavo būsto nuoma, žinoma, reikalauja priežiūros, o investavus į kitą būstą, kuris nėra Jūsų nuosavybė – Jums neteks skirti laiko kosmetiniam remontui, priežiūrai ar kitiems varginantiems reikalams. Taigi, neteks tvarkyti sugedusios įrangos, investuoti į baldus bei pergyventi, kad nuomininkai nebus mokus. Investavimas  į nuosavą NT dažnai tik atrodo labai paprastas ir patogus. Tačiau, praktikoje dažnai tenka nemažai laiko skirti būsto pertvarkymo darbams, kurie ne tik atima laiko, bet ir sumažina gaunamą pelną.

Nereikia tvarkyti dokumentų

Dar vienas svarbus privalumas yra tai, jog nereikia tvarkyti dokumentacijos, kuri susijusi tiek su būsto pirkimu, tiek nuoma. Perkant būstą nuomai, žinoma reikalingas dokumentų tvarkymas, kuris ne tik reikalauja laiko, tačiau ir pinigų, kadangi notaro paslaugos nėra pigios. Investavus į NT pas rangovus –  galėsite viso to išvengti.

Sutaupoma daug laiko

Pasikartosime, kad sutelktinis investavimas į nekilnojamą turtą – padės Jums sutaupyti daug laiko. Nereikalingas dokumentų tvarkymas, nuomininkų paieškos ir būsto tvarkymas, galiausiai, susitikimai su nuomininkais, prie kurių reikia derintis. Visa tai sutaupo marias laiko, o uždarbis iš sutelktinio investavimo bei nuosavo NT nuomos gali būti panašus.

Nereikia bijoti nuvertėjimo

Dar vienas labai svarbus privalumas yra ir tai, kad sutelktinio investavimo atveju nereikia bijoti nuvertėjimo. Nors šiuo metu NT rinka labai auga ir prognozuojama, kad statybos greitu metu nesustos, tačiau natūralu, kad investavus visas savo santaupas dažniausiai pergyvenama, kad jos gali ne tik kad neatsipirkti su kaupu, tačiau net ir nepavyks išlaikyti balanso. 

Sutelktinio investavimo atveju – dėl to pergyventi nereikia, kadangi nepriklausomai nuo rinkos svyravimų, Jūsų gaunamos palūkanos nekis. Gausite tiek, kiek ir buvo nurodyta prieš investuojant į tam tikrą projektą.

Galima investuoti į labai brangius projektus

Galiausiai, investuojant kartu su kitais ir dengiant tik dalį statybų kainos – visada galite rinktis prabangius projektus, kurie pačiam, deja, sunkiai įperkami. Dažniausiai tokių projektų grąža yra didesnė, o ir galėsite džiaugtis, jog prisidedate prie unikalaus projekto statybų.

Investuoti su šiomis platformomis – paprasta!

Jeigu aptartos naudos padėjo suprasti, kad sutelktinis investavimas į nekilnojamą turtą yra puikus žingsnis, kuris gali suteikti Jums finansinę nepriklausomybę – tokiu atveju siūlome nieko nelaukti ir kuo greičiau leisti savo santaupoms augti.

Per mus galite pasirinkti vieną iš Jums labiausiai tinkamų investavimo į NT platformų ir tuo pačiu gauti dovanų:

EstateGuru

EstateGuru – Lietuvos banko prižiūrima platforma, kuri ne tik leidžia tikėtis solidžios grąžos, siekiančios iki 11% metinių palūkanų, tačiau ir leidžia į NT pradėti investuoti nuo mažiausios sumos – vos nuo 50 EUR. Platformoje galite investuoti į NT projektus iš visos Europos, tad jei norite prie išskirtinių Europos NT projektų prisidėti ir Jūs, nieko nelaukite ir registruokitės šioje platformoje. Užsiregistravus šioje platformoje per mus, Jūsų laukia dovana – pirmus tris mėnesius gausite papildomus 0,5% nuo savo investuotos sumos.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją

Profitus

Profitus. – taip pat prižiūrima Lietuvos Banko yra didžiausia sutelktinio investavimo į NT platforma Lietuvoje. Platformoje galite investuoti į NT vietinėje Lietuvos rinkoje bei tikėtis iki 10% siekiančios metinės grąžos. Jei norite ne tik investuoti į NT, bet ir skatinti vietinę NT rinką, tuomet ši platforma yra kaip tik Jums. Platformoje investuoti galite pradėti vos nuo 100 EUR, o jei užsiregistruosite per mus ir investuosite platformoje naudojantis Trustly – papildomai gausite 10 EUR dovanų vos tik Jūsų pirmoji investicija bus patvirtinta

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia

Nordstreet

Ši platforma taip pat yra reguliuojama Lietuvos Banko ir investuotojams siūlo įvairaus rizikingumo projektus iš Rytų Europos. Jei esate tolerantiškesnis rizikai, tuomet ši platforma Jums tikrai tiks. Nordstreet investuoti galite pradėti vos nuo 100 EUR, o jei platformoje užsiregistruosite per mus – Jūsų dar ir laukia dovana. Gausite 15 EUR vos tik investuosite 100 EUR į savo pirmąjį NT projektą.

Kad gautumėte bonusą, privalote investuoti bent 100 EUR

Pabaigai

Kuo daugiau investuojama – tuo daugiau ir uždirbama, tad įsivertinkite savo galimybes ir ženkite drąsius žingsnius finansinės nepriklausomybės link. Juk geriausias darbas yra tas, kuris nereikalauja laiko bei pastangų. Galiausiai, turimos santaupos visada turi auginti kitus pinigus. 50 eurų yra ta suma, kurią ir prarasti tikrai ne taip baisu, o tuo tarpu jei pinigus tiesiog laikote sąskaitoje, deja, nesate finansiškai stabilus, kadangi kiekvieną dieną pinigai nuvertėja.

Žinoma, kiekviena investicija yra neatsiejama nuo rizikos, tad, investuokite tokią sumą, kuri, praradimo atveju, ženkliai nepablogintų Jūsų ar Jūsų šeimos finansinės padėties. Na, o jei dar kyla klausimų ar neaiškumų dėl sutelktinio investavimo į nekilnojamą turtą, drąsiai rašykite mums ir atsakysime Jums į visus rūpimus klausimus. Tik veikdami kartu galime kurti šviesesnį rytojų!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.