EstateGuru – tai didžiausia investavimo į NT projektus platforma Europoje, tad jei dar neinvestuojate šioje platformoje, būtinai apie tai pagalvokite. O kad pirma pažintis su šia platforma būtų dar malonesnė, pristatome Jums specialų pasiūlymą, su kuriuo gausite papildomus 0.5% nuo investuojamos sumos net 3 mėnesius iš eilės!

Kaip gauti dovaną?

Gauti dovaną labai paprasta. Viskas, ką turite padaryti, tai atlikti šiuos žemiau nurodytus veiksmus:

  1. Užsiregistruokite EstateGuru per mūsų pateiktą nuorodą (nuoroda pateikta žemiau);
  2. Pinai autentifikuokite paskyrą (užtruksite iki 15 min.);
  3. Pradėkite investuoti. Visus tris mėnesius bet kokia Jūsų atlikta investicija atneš Jums 0.5% nuo investuotos sumos atgal į piniginę vos tik investicijos bus patvirtintos.

Vos trys žingsniai ir pirma Jūsų pažintis su EstateGuru taps kur kas malonesnė. Tad, nepraleiskite šios unikalios galimybės ir junkitės prie didžiausios investavimo į NT projektus platformos Europoje jau dabar!

Trumpai apie platformą

Kaip minėjome, EstateGuru yra didžiausia investavimo į NT projektus platforma visoje Europoje. Platformoje rasite įvairiausių NT projektų iš visos Europos, į kuriuos investuoti galėsite pradėti vos nuo 50 EUR. Visos paskolos šioje platformoje yra garantuojamos įkeičiamu nekilnojamuoju turtu, tad galite jaustis saugiau žinodami, kad net ir paskolai tapus nemokiai, bus iš ko išieškoti Jūsų investuotus pinigus.

Pabaigai

EstateGuru platforma puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems investuotojams. Platforma yra labai paprasta, tačiau tuo pačiu metu ir labai funkcionali – tad prie jos lengvai pripras kiekvienas. Tad, jei dar neturite EstateGuru paskyros, raginame ją susikurti, o su šiuo mūsų specialiu pasiūlymu pirma Jūsų pažintis taps dar saldesnė. Nepraleiskite šios unikalios galimybės ir pradėkite uždirbinėti pinigus iš įvairių Europos NT projektų!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *