Šiandien EstateGuru platforma pranešė, jog atidaro savo biurą Mančesteryje ir pradeda suteikinėti paskolas Jungtinės Karalystės rinkoje. Paskolos bus suteikiamos smulkiems ir vidutiniams verslams, o investuoti į šias paskolas galės privatūs ir instituciniai investuotojai. Tai puiki žinia norintiems investuoti ir gauti grąžą iš nekilnojamojo turto ir vystymo projektų Jungtinėje Karalystėje. Planuojama, jog šis naujasis biuras teiks finansavimo ir vystymo paslaugas šiaurės-vakarų regione, o vėliau plėsis visoje šalyje su Londono biuru priešakyje.

Šio naujo Mančesterio biuro atidarymas įvyko iškarto po to, kai EstateGuru grupė pranešė apie savo biuro atidarymą Berlyne. Tai puikus įrodymas, jog EstateGuru yra nusiteikę pasiekti savo užsibrėžtą tikslą – iki 2025 metų tapti didžiausia nekilnojamojo turto investavimo platforma Euorpoje.

Primename, jog EstateGuru grupė buvo įkurta 2013 metais Taline ir nuo tada yra sėkmingai finansavusi 3000 vystymo projektų visoje Europoje, kurių paskolų vertė siekia daugiau nei 500 mln. Eur. Grupė perkopė 100 mln. Eur. paskolų vertės ribą 2019 metais ir nuo tada auga eksponentiškai, o šių metų Sausį viršijo pusės milijardo paskolų ribą.

Jei ir Jūs norite tapti šios sparčiai augančios investavimo į NT objektus platformos dalimi, nedelskite ir registruokitės jau dabar! Investuoti pradėti galite vos nuo 50 EUR, o metinė grąža siekia net iki 15%. O geriausia tai, kad registruodamiesi per specialią mūsų nuorodą, kurią rasite žemiau, gausite puikių dovanų – papildomus 0.5% nuo savo investuotos sumos net 3 mėnesius iš eilės! Su mumis pradėti kurti savo pasyvių pajamų šaltinį galite drąsiau!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *