Viena pagrindinių investavimo į NT platforma Europoje EstateGuru sėkmingai užbaigė finansavimą Seedrs platformoje ir surinko per 880 tūkst. Eurų. Su šiuo finansavimu EstateGuru užbaigė A serijos 5 milijonų vertės investicijų pritraukimo etapą.

Pirminis planas viršytas 252 procentais

EstateGuru investavimą Seedrs platformoje pradėjo gegužės mėnesį pasiūliusi 1.2% kapitalo, 23.33 EUR už akciją. Verta pabrėžti tai, kad Seedrs platformoje pirminis tikslas, kuris buvo 350 tūkst. Eurų, buvo viršytas net 252 procentais. Toks pasisekimas, ypač tokiu įtemptu laikotarpiu, neliko nepastebėtas pačių įkūrėjų.

„Mes pamaloninti, kad tiek daug žmonių iš viso pasaulio tiki alternatyviu investavimu ir nauju verslo modeliu. Mūsų finansavimo etapas pasitaikė įvykti per didžiausią krizę ir vis tik, daugiau nei 1000 žmonių iš 37 valstybių pasitikėjo ir parėmė mus. Daugiausia investuotojų sulaukėme iš Vokietijos, kurioje ir yra didžiausias investuotojų ratas, Didžiosios Britanijos, Estijos, Olandijos bei Lietuvos. Didžioji Britanija taip pat yra mūsų prioritetinis plėtros taškas“

Teigė Marek Pärtel, EstateGuru CEO

Net patiems Seedrs vadovams tokio lygio pasisekimas gana retas įvykis. Tad, progos pasisakyti nepraleido ir Seedrs Investicijų vadovas Tom Field, kuris be galo džiaugėsi tokiu EstateGuru pasisekimu.

„Mes be galo pamaloninti šia EstateGuru sėkme mūsų platformoje. EstateGuru sulaukė didžiulio susidomėjimo vebinaruose bei diskusijų forumuose ir norėčiau pasveikinti visą komandą su tokia sėkminga kampanija. Ši kompanija yra pirmoji Estijos įmonė, kuri sėkmingai surinko investicijas Seedrs platformoje ir tikimės, kad tai pramynė kelią kitoms estiškoms kompanijoms taip pat rinkti finansavimą mūsų platformoje“

Kalbėjo Tom Field, Seedrs investicijų vadovas

Tolimesni planai

Pasak įkūrėjų, Seedrs platformoje surinkos lėšos bus paskirstytos trijose pagrindinėse strateginėse srityse: geogrfinėje plėtroje, tobulinant unikalų produktą bei vystant kapitalo rinkas ir institucines investicijas. Suomija ir Vokietija yra pirminiai plėtros taškai, kuriose išsiplėsti planuojama dar šiais metais. Tad, puikių investicinių galimybių netolimoje ateityje atsirasti turėtų dar daugiau.

Kad gautumėte dovaną, privalote pilnai autorizuoti paskyrą


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *