Viena didžiausių investavimo į NT platormų Europoje EstateGuru toliau džiugina investuotojus augančiais skaičiais. Nors koronaviruso sukeltas šokas buvo gana smarkus, tačiau trumpalaikis ir nuo gegužės mėnesio matomas nuoseklus atsigavimas. Birželio mėnesyje matėsi itin smarkus, beveik du kartus, siekiantis atsigavimas suteiktų paskolų rinkoje, o Liepos mėnesis toliau džiugina gerėjančiais rezultatais.

Nuoseklus augimas

Nors paprastai vasaros periodu išduodamų paskolų kiekis kiek susitraukia, tačiau ši Liepa tapo išimtimi, kai ketvirta mėnesį paeiliui yra regimas išduodamų paskolų skaičiaus augimas. Ši žinia itin pradžiugino investuotojus ir kelia viltis, kad ateityje situacija tik gerės. Nors lyginant su birželio mėnesiu augimas nebuvo itin stiprus, vos 300 tūkst. EUR, tačiau tai suteikia pagrindo lūkesčiams, kad ir toliau bus regimas nuoseklus augimas.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Faktą, kad situacija paskolų rinkoje gerėja, patvirtina ir grąžinamų paskolų skaičiai. Lyginant su birželio mėnesiu, liepą buvo grąžinta 300 tūkst. EUR daugiau su didensnėmis vidutinėmis palūkanomis 11.6% (birželį 11.1%), o nuo 2014 metų investuotojai jau uždirbo daugiau nei 17 milijonų eurų. Įdomu ir tai, kad nuo 2014 metų nė vienas investuotojas dar nepatyrė jokių praradimų.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Vėluojančios paskolos

Vėluojančių paskolų skaičiuose stipresnių pakitimų nematyti. Nors nežymiai pagerėjo paskolų situacija Latvijoje, tačiau papildomai prisidėjo penkios naujos paskolos. Taip pat dvi paskolos buvo atgautos pardavus įkeistą nekilnojamą turtą ir investuotojai atgavo visus pinigus, palūkanas bei papildomai uždirbo palūkanas dėl vėlavimo.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Apibendrinimas

Stebint bendrą situaciją, pagerėjimo ženklai signalizuoja, kad situacija tik gerės, o skaičiai bei investuotojų uždirbamas pelnas tik augs. Platforma rodo stabilius augimo ženklus, o planai plėstis į dar daugiau Europos šalių neleidžia abejoti, kad spartų augimą dar matysime ilgai. Taip pat nesenai platforma buvo sulietuvinta, kas leidžia Lietuvos investuotojams investuoti kur kas patogiau.

EstateGuru bendra paskolų aožvalga
EstateGuru bendra paskolų apžvalga

Mes primename, kad registruodamiesi EstateGuru platformoje per mus, ne tik turėsite galimybė prisijungti prie vienos didžiausių investavimo į NT platformų Europoje, bet ir gausite dovanų – papildomus 0.5% nuo investuotų pinigų ištisus tris mėnesius. Platformoje užsiregistruoti labai paprasta, ją lengva valdyti, o pradėti investuoti galite vos nuo 50 EUR. Jeigu ieškote kaip į NT investuoti protingiau – ši platforma yra kaip tik tai, ko Jums reikia. Atsiimkite Jums priklausančias palūkanas, o visa likusį varginantį darbą nudirbti palikite kitiems.


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *