Nuolat auganti Estiško kapitalo viena didžiausių Europoje investavimo į NT platforma EstateGuru ir toliau džiugina investuotojus augančiais skaičiais bei naujais pasiekimais. Nors koronaviruso sukeltas ekonominis šokas palietė ir šią platformą, tačiau regimi skaičiai rado, kad paskolų rinka sparčiai grįžta iki pandeminio lygio. Šį kartą siūlome susipažinti su EstateGuru platformos pateiktais duomenimis 2020 metų Birželio mėnesiui.

Regimas atsigavimas

Ne paslaptis, kad koronaviruso situacija palietė visus verslus. EstateGuru netapo išimtimi ir per patį pandemijos piką mėnesinis išduodamų paskolų kiekis sumažėjo kone du kartus. Vis tik, jau trečia mėnesį paeiliui yra matomas stabilus išduodamų paskolų augimas, o vien per birželį išduota paskolų NT statyboms buvo už daugiau nei 7,6 milijonu eurų.

EstateGuru išduodamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru išduodamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Didelis atsigavimas matomas ir grąžinamų paskolų skaičiuose. Vien per birželio mėnesį skolininkai atidavė paskolų už daugiau nei 7,5 milijonus eurų. Vidutinė grąžinamų paskolų metinė grąža buvo 11,1%, o EstateGuru investuotojai nuo 2014 metų jau uždirbo per 16 milijonų eurų. Nuo 2014 metų nė vienas investuotojas nepatyrė jokių praradimų.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Vėluojančios paskolos

Gera žinia ir ta, kad vėluojančių paskolų kiekis išlieka santykinai žemas. Vėluojančių paskolų suma išlieka mažesnė nei 5,5 milijonai eurų. Per birželio mėnesį susigrąžinta buvo 0,4 milijonai eurų, o dvi paskolos (viena iš Latvijos, kita iš Estijos) už 0,5 milijonus eurų buvo įtrauktos į vėluojančių paskolų sąrašą.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Apibendrinimas

EstateGuru platforma ir toliau džiugina investuotojus nuolat augančiais skaičiais. Net ir pasaulinės krizės akivaizdoje ši investavimo į NT platforma sugebėjo greitai atsigauti iki pandeminio lygio, o geri ženklai rodomi tiek iš investuotojų, tiek iš skolininkų pusės rodo, kad platforma ir toliau turėtų sparčiai augti.

EstateGuru paskolų apžvalga
EstateGuru paskolų apžvalga

Tuo tarpu mes norime priminti, kad investuodami su mumis ir paspaudę nurodą galėsite ne tik prisijungti prie vienos didžiausių investavimo į NT platformų Europoje, bet ir papildomai gauti 0,5% dovanų nuo visų savo investicijų. Investuoti EstateGuru platformoje pradėkite vos nuo 50 eurų ir papildomai galite pasinaudoti valstybės teikiamomis mokesčių lengvatomis. Rūpintis šviesesne finansine ateitimi galime pradėti jau dabar, tad junkitės prie nuolat augančios mūsų bendruomenės ir Jūs.

Kad gautumėte bonusą paskola privalo būti pilnai finansuota


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *