Prabėgo trumpiausias metų mėnuo, o EstateGuru platforma toliau rodo puikius rezultatus. Ko pavyko pasiekti platformai apžvelgsime šioje apžvalgoje. Jeigu dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, kviečiame tai padaryti paspaudus šią nuorodą. O dabar nerkimės į Vasario mėnesio rezultatus!

Vasario mėnesio rezultatai

Šis mėnuo platformai buvo tikrai geras, nes per trumpiausią mėnesį pavyko sufinansuoti nemažą sumą. Ši suma siekia net 17,3 mln. Eur. Kaip jau tapo įprasta, Estijos ir Vokietijos rinkose buvo sufinansuota daugiau nei pusė šios sumos. Platformos atstovai tikisi, jog Kovo mėnesį taip pat pavyks pasiekti panašią sufinansuotų projektų bendrą sumą.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Vasario mėnesį paskolų grąžinimai stabilizavosi ir grįžo prie ankstesnių mėnesių rezultatų. Per Vasarį buvo grąžintos 45 paskolos, kurių bendra vertė siekia 10,8 mln. Eur. Tačiau, platforma pabrėžia, jog prasidėjus karui Ukrainoje susidarė neapibrėžta makroekonominė situacija, kuri gali lemti ateinančių mėnesių paskolų grąžinimų nepastovumą.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

EstateGuru platforma praneša, jog Vasario mėnesį nebuvo užfiksuotas nei vienas įsipareigojimų nevykdymo atvejis. To pasekoje nemokių paskolų lygis platformoje nukrito iki 5,8 proc. Taip pat, šį mėnesį buvo grąžinta viena visiškai nemoki paskola iš Suomijo rinkos, jos vertė siekia 300 tūkst. Eur. Na, o Švedijos rinkoje buvo iš dalies grąžinta 1,8 mln. Eur. vertės paskola. Tikrai puikūs rezultatai, tai įrodo, jog platformos kredito rizikos komanda ir teisininkai nuostabiai atlieka savo darbą.

Esamas paskolų portfelis

Šių metų Kovo 10d. duomenimis EstateGuru platforma valdo 235,1 mln. Eur. vertės paskolų portfelį. Nemokių paskolų skaičius sumažėjo iki 65, kartu sumažėjo ir šių paskolų suma – 13,6 mln. Eur. Vidutinė skolos išieškojimo trukmė paltformoje išliko nepakitusi – ji siekia 8,9 mėnesio.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Nors Vasaris buvo trumpiausias metų mėnuo, tačiau EstateGuru platformai pavyko pasiekti puikių rezultatų, tai atsispindi šioje apžvalgoje. Deja, karas Ukrainoje gali didinti makroekonominį neapibrėžtumą, o tai gali koreguoti platformos mėnesinius rezultatus. Tačiau, platformos atstovai patikino, jog stebi rinkas ir yra pasiruošę koreguoti platformos kredito politiką, jei situacija pasikeistų.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Vasario mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Vasario mėnesiui

Jeigu Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje, nedelskite ir užsiregistruokite EstateGuru platformoje. O pasinaudoję specialiu mūsų pasiūlymu, EstateGuru platformoje užsiregistravę per mūsų nuorodą dar ir gausite dovanų – net 0,5% nuo investuotos sumos ištisus tris mėnesius iš eilės.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.