EstateGuru platforma pirmąjį šių metų mėnesį ir toliau rodė stabilius finansinius rezultatus, tai pamatysite šioje mūsų apžvalgoje. Jeigu dar neskaitėte paskutinios 2021 metų EstateGuru apžvalgos, tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą. O dabar laikas apžvelgti platformos Sausio mėnesio rezultatus.

Sausio mėnesio rezultatai

Pirmasis metų mėnuo lyginant su praėjusių metų Gruodžiu EstateGuru platformai buvo šiek tiek prastenis, tačiau investuotojams nėra ko nerimauti – rezultatai išlieka tikrai geri. Per Sausio mėnesį investuotojai platformoje sufinansavo 16,3 mln. Eur. paskolų. Verta paminėti, jog Estijos ir Vokietijos rinkos toliau išlieka lyderėmis. Per šį mėnesį daugiau nei pusė paskolų sumos sudarė būtent paskolos iš šių rinkų.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Kaip jau minėjome, Sausio mėnesio platformos rezultatai atrodo kiek kuklesni, tai pasireiškia ir paskolų grąžinime. Kaip praneša pati platforma, reikšmingų pokyčių paskolų vėlavime nematyti, tačiau šį mėnesį grąžintos vos 23 paskolos. Šių paskolų sumą taip pat nedidelė, siekia vos 2,5 mln. Eur.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Nemokių paskolų lygis EstateGuru platformoje per Sausio mėnesį padidėjo iki 7,1 proc. Tačiau platforma turi ir gerų naujienų investuotojams. Per Sausio mėnesį buvo grąžintos dvi nemokios paskolos iš Estijos rinkos, kurių suma siekia 0,6 mln. Eur. Taip pat pradėtas paskutinių paskolų etapų išieškojimas iš Suomijos gavėjo ir Latvijos rinkoje dalinai grąžintos dvi paskolos už 0,2 mln. Eur. Platformos atstovai prognozuoja, jog šių metų pirmąjį ketvirtį nemokių paskolų lygis turėtų ženkliai sumažėti.

Esamas paskolų portfelis

Šių metų Vasario 15d. duomenimis EstateGuru platforma disponuoja 226,5 mln. Eur vertės portfeliu. Kaip jau minėjome anksčiau, nemokių paskolų skaičius padidėjo ir siekia 72, kartu padidėjo ir šių paskolų suma – 16,1 mln. Eur. Vidutinė skolos išieškojimo trukmė išliko nepakitusi – ji siekia 8,9 mėnesio.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Dėl sezoniškumo pirmasis šių metų mėnesis EstateGuru platformai buvo šiek tiek prastesnis, lyginant su praėjusių metų Gruodžiu. Tačiau tai nėra reikšmingi pokyčiai, tad ir nerimauti tikrai nėra ko. Platforma ir toliau stabiliai didina savo paskolų portfelį, investuotojams belieka ir toliau investuoti šioje platformoje ir pasiimti savo grąžą.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Sausio mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Sausio mėnesiui

Na, o jeigu ir Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje, tai galite padaryti užsiregistravę EstateGuru platformoje. Kviečiame pasinaudoti specialiu pasiūlymu mūsų skaitytojams ir registruotis per mūsų nuorodą, su kuria gausite puikių dovanų – papildomus 0.5% nuo investuotos sumos net tris mėnesius iš eilės!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.