Šį kartą kviečiame pažvelgti kaip sekėsi EstateGuru platformai ir jos investuotojams Rugsėjo mėnesį. Taip pat, norime priminti, jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, kviečiame tai padaryti paspaudus šią nuorodą. Na, o dabar Jūsų dėmesiui – EstateGuru Rugsėjo mėnesio apžvalga!

Rugsėjo mėnesio rezultatai

Rugsėjo mėnesį platformos investuotojai finansavo paskolų už 13,8 mln. Eur. sumą. Aktyviausi šį mėnesį buvo investuotojai iš Estijos rinkos, vien čia sufinansuota paskolų už 5,2 mln. Eur.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Per Rugsėjį platformoje buvo sėkmingai grąžintos 75 paskolos už daugiau nei 7.5 mln. Eur., o šių paskolų vidutinė grąža siekė 9,1 proc. Kaip teigia platformos atstovai, ateinančiais mėnesiais tikimasi didesnio paskolų gavėjų aktyvumo grąžinant paskolas, kadangi platformoje buvo sugriežtinta paskolų pratęsimo politika.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Neįvykdytų įsipareigojimų lygis Rugsėjo mėnesį sumažėjo dėl sėkmingo 2 mln. Eur. sumos išieškojimo Suomijos rinkoje. Platformos atstovai tikisi, kad per ateinančius kelis mėnesius šis lygis nusistovės 5-8 proc. ribose. Taip pat, vis dar tikimasi didžiausio Ispanijos neįvykdyto projekto (vertė 1,8 mln. Eur.) reikalavimo pardavimo Lapkričio mėnesį.

Esamas paskolų portfelis

Šių metų Spalio 19 d. duomenimis EstateGuru valdo 278 mln. Eur. vertės portfelį. Nemokių paskolų skaičius sumažėjo iki 56, jų suma siekia 21,1 mln. Eur. Vidutinė skolos išieškojimo trukmė platformoje padidėjo iki 11 mėnesių.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Rugsėjo mėnesį platformos investuotojų aktyvumas išliko stabilus, didelių pokyčių nebuvo. Gera žinia, jog neįvykdytų įsipareigojimų lygis mažėja ir tikimasi, jog ateityje jis nusistovės ties 5-8 proc. riba. Tad, kaip įprastai, EstateGuru dirba puikiai ir investuotojus tokios žinios turėtų džiuginti bei skatinti toliau naudotis šia platforma!

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Rugsėjo mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Rugsėjo mėnesiui

Jeigu ir Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje vos nuo 50 EUR, tai galite padaryti užsiregistravę EstateGuru platformoje. Kviečiame pasinaudoti specialiu pasiūlymu mūsų skaitytojams ir registruotis per mūsų nuorodą, su kuria gausite puikių dovanų – papildomus 0.5% nuo investuotos sumos net tris mėnesius iš eilės. Tad nepraleiskite šios šaunios progos ir pradėkite savo pasyvių pajamų šaltinį kurti kartu su EstateGuru!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *