Štai ir prabėgo paskutinis vasaros mėnuo, o kartu ir kviečiame peržvelgti kaip sekėsi EstateGuru platformai šį mėnesį. Jeigu dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, kviečiame tai padaryti paspaudus šią nuorodą. O dabar nieko nelaukdami pasižvalgykime kaipgi sekėsi EstateGuru platformai Rugpjūčio mėnesį.

Rugpjūčio mėnesio rezultatai

Kaip įprasta, baigiantis vasarai ir atostogų metui, investuotojai grįžta prie darbų ir platformose vėl atsiranda aktyvumas.  Rugpjūtį EstateGuru platformoje suteikta paskolų net už 18,4 mln. Eur. Lyginant su praėjusiu Liepos mėnesiu, kai buvo sufinansuota 11,8 mln. Eur. , ši suma puikiai atspindi investuotojų suaktyvėjimą. Na, ir kaip įprasta didžioji dalis sumos buvo sufinansuota Estijos, Latvijos ir Suomijos rinkose.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Paskolų grąžinime Rugpjūtį taip pat atsirado aktyvumas. Platformos investuotojai per šį mėnesį gavo 13,1 mln. Eur.  Platforma taip pat praneša, jog buvo pakeistas paskolų pratęsimo kainoraštis. Tai padaryta norint, jog paskutiniais šių metų mėnesiais būtų grąžinama daugiau paskolų.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Deja, tačiau neįvykdytų įsipareigojimų lygis rugpjūtį padidėjo iki 8,4 %. Didžioji dalis šio padidėjimo yra iš Suomijos rinkos, tačiau Spalio mėnesį kaip tik šioje rinkoje ir tikimasi didžiausių grąžinimų. Kadangi vienas įkeistas turtas jau parduotas aukcione už 2 mln. Eur. , o kito kurio vertė 3,5 mln. Eur. pirkėjas baigia patikrinimo procesą. Ispanijos rinkoje pasirašytas protokolas dėl įsipareigojimų nevykdymo ir tikimasi, jog lėšos bus išmokėtos pirmąją Lapkričio savaitę.

Esamas paskolų portfelis

Šių metų Rugsėjo 17d. duomenimis EstateGuru platforma valdo 273,3 mln. Eur. vertės paskolų portfelį. Nemokių paskolų skaičius padidėjo iki 63, o šių paskolų bendra suma jau siekia 23 mln. Eur. Vidutinė skolos išieškojimo trukmė paltformoje taip pat padidėjo  – ji siekia 10,7 mėnesio.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Iš šios apžvalgos rezultatų matome, jog kartu su pasibaigusia vasara grįžo ir investuotjų aktyvumas. Džiugu, jog finansuotų paskolų ir grąžinimo rodikliai didėja. O platforma taip pat stengiasi investuotojų labui ir pakoregavo kainoraštį, tam kad grąžinimas dar labiau suaktyvėtų. Ir toliau aktyviai sprendžiamos vėluojančių paskolų problemos, kaip ir skaitėte apžvalgoje lieka tikėtis, jog Spalį bus gautas didelis grąžinimas iš Suomijos rinkos.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Rugpjūčio mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Rugpjūčio mėnesiui

Jeigu Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje, nedelskite ir užsiregistruokite EstateGuru platformoje. O pasinaudoję specialiu mūsų pasiūlymu, EstateGuru platformoje užsiregistravę per mūsų nuorodą dar ir gausite dovanų – net 0,5% nuo investuotos sumos ištisus tris mėnesius iš eilės. Uždirbti pinigus kartu su EstateGuru galite pradėti jau dabar!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *