Kaip ir kiekvieną mėnesį, taip ir šį kviečiame mūsų skaitytojus susipažinti su EstateGuru mėnesiniais rezultatais. Šį kartą skaitytojus kviečiame pažvelgti kaip sekėsi EstateGuru platformai ir jos investuotojams Liepos mėnesį. Taip pat, norime priminti, jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, kviečiame tai padaryti paspaudus šią nuorodą.

Liepos mėnesio rezultatai

Prasidėjusi vasara kaip ir kitose platformose taip ir EstateGuru sumažino investuotojų aktyvumą. Liepos mėnesį platformoje buvo finansuota paskolų už 11,8 milijonų eurų. Aktyviausios mėnesio rinkos buvo Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Sumažėjęs investuotojų aktyvumas neturėtų gąsdinti, nes, kaip praneša platformos atstovai, istoriškai tiek paskolų gavėjai, tiek ir investuotojai tampa aktyvesni Rugpjūtį, kai baigiasi atostogų sezonas.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Liepos mėnesio rezultatai atspindi sezoniškumą ir paskolų terminų pratęsimus. Platformos paskolų gavėjai per Liepos mėnesį grąžino 4,4 mln. Eur. sumą. Kaip praneša platformos atstovai, pradelstų paskolų apimtyse didelių pokyčių nebuvo, o grąžinimų apimtys, tikimasi, jog pradės didėti per ateinančius mėnesius.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Platforma su džiaugsmu praneša, jog, kaip ir buvo tikėtasi paskutinėje apžvalgoje, įvyko du paskolų grąžinimai. Suomijos rinkoje sugrąžinta 1,5 mln. eurų vertės paskola, o Estijos rinkoje – 600 tūkst. eurų. Ir dar viena gera žinia, jog buvo sėkmingai išspręstas ilgalaikis 200 tūkst. eurų vertės įsipareigojimų nevykdymo atvejis Latvijos rinkoje.

Esamas paskolų portfelis

Remiantis Rugpjūčio 16d. duomenimis, EstateGuru platforma disponuoja 266,6 mln. Eur. vertės portfeliu. Nemokių paskolų skaičius padidėjo iki 52, o šių paskolų bendra suma siekia 15,5 mln. Eur. Na, o vidutinė skolos išieškojimo trukmė paltformoje padidėjo iki 10,6 mėnesių.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Kaip matome, Liepos mėnesį aktyvumas platformoje sumažėjo. Bet toks sumažėjimas laikinas. Kaip ir minėjome apžvalgos pradžioje, viskas turėtų grįžti į savo vietas Rugpjūčio mėnesį.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Liepos mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Liepos mėnesiui

Na, o jeigu ir Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje vos nuo 50 EUR, junkitės prie EstateGuru jau dabar. O taip pat kviečiame pasinaudoti specialiu pasiūlymu mūsų skaitytojams ir registruotis per mūsų nuorodą, su kuria gausite puikių dovanų – papildomus 0.5% nuo investuotos sumos net tris mėnesius iš eilės! Tad, geresnės progos nei dabar prisijungti prie didžiausios investavimo į NT Europoje tikrai nerasite.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *