Kaip ir kiekvieną mėnesį, pristatome Jums geriausių P2P platformų mėnesinius rezultatus. Šį kartą skaitytojus kviečiame pažvelgti kaip sekėsi EstateGuru platformai ir jos investuotojams šių metų Kovo mėnesį. Jei dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, kviečiame tai padaryti paspaudus šią nuorodą. O dabar nieko nelaukdami apžvelkime kaip EstateGuru platformai sekėsi pirmąj pavasario mėnesį.

Kovo mėnesio rezultatai

Nepaisant rinkoje vykstančių makroekonominių pokyčių, Kovo mėnesį platformoje suteiktų paskolų suma buvo beveik tokia pati kaip ir Vasario mėnesį. Kovo mėnesį platformoje finansuota 16,7 milijono eurų vertės paskolų. Ir įprastinė situacija EstateGuru platformai su Estijos ir Vokietijos rinkomis – kiekviena šių šalių rinkų sudarė 30% visų paskolų apimties.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Kovo mėnesį platformos paskolų grąžinime pasireiškė sezoniškumas, tad šio mėnesio grąžinimai siekė vos pusė to kas buvo pasiekta Vasarį – grąžinimų vertė 5,4 milijono eurų. Platformos atstovai tikisi, kad antrąjį ketvirtį grąžinimų rodikliai pagerės.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Kovo mėnesį EstateGuru platformai pavyko pasiekti išsikeltą tikslą – nemokių paskolų dalis nukrito iki 5  proc. Tokį rezultatą labiausiai lėmė tai, jog buvo sėkmingai išieškota visa Estijos rinkoje suteiktos paskolos suma – net 900 tūkstančių eurų.

Esamas paskolų portfelis

Remiantis Balandžio 12d. duomenimis, EstateGuru platforma disponuoja 245,8 mln. Eur. vertės portfeliu. Nemokių paskolų skaičius sumažėjęs iki 48, o šių paskolų bendra suma siekia 12,4 mln. Eur. Na, o vidutinė skolos išieškojimo trukmė paltformoje išlieka ir toliau nepakitusi – ji siekia 8,9 mėnesio.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Kaip matome, Kovo mėnesį platforma ir toliau rodė stabilius rezultatus. Pagal pasiektą finansuotų paskolų sumą galime drąsiai teigti, kad nepaisant rinkoje vykstančių pokyčių, investuotojų ir paskolos gavėjų elgsena išlieka stabili. Kaip jau minėjome apžvalgoje, platformos atstovai tikis, jog antrąjį šių metų ketvirtį padėtis su paskolų grąžinimais turėtų pagerėti.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Kovo mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Kovo mėnesiui

Na, o jeigu ir Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje, tai galite padaryti užsiregistravę EstateGuru platformoje. Kviečiame pasinaudoti specialiu pasiūlymu mūsų skaitytojams ir registruotis per mūsų nuorodą. Užsiregistravę per mūsų nuorodą gausite puikių dovanų – papildomus 0.5% nuo investuotos sumos net tris mėnesius iš eilės. Tad nedelskite, ir NT investavime ženkite pirmuosius žingsnius vos nuo 50 EUR!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.