Praėjo pirmasis vasaros mėnuo, tad kviečiame pažvelgti ko pavyko pasiekti EstateGuru platformai šį mėnesį.  Jeigu dar neskaitėte praėjusio mėnesio apžvalgos, kviečiame tai padaryti paspaudus šią nuorodą. O dabar Jūsų dėmesiui – EstateGuru Birželio mėnesio rezultatai.

Birželio mėnesio rezultatai

Šį mėnesį pasiekta 14,1 mln. Eur. finansuotų paskolų suma. Tai tikrai labai geras rezultatas, turint omenyje, jog prasidėjo atostogų metas ir investuotojai šiuo metu tampa ne tokie aktyvūs.

EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas
EstateGuru išduodamų paskolų mėnesinis palyginimas

Paskolų grąžinime šį mėnesį didelių pokyčių platformos atstovai teigia nepastebėję. Didelio paraiškų, susijusių su paskolų pratęsimu, skaičiaus padidėjimo neužfiksuota, o pinigų grąžinimai vyksta pagal pradinius planus. Paskolų gavėjai per Birželį grąžino paskolų už beveik 12 mln. EUR. ir tai tik šiek tiek prastesni rezultatai nei Gegužę.

EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį
EstateGuru grąžinamų paskolų sumos EUR kas mėnesį

Neįvykdytų įsipareigojimų lygis taip pat išlieka stabilus – siekia 5,1%. Kaip skelbia platformos atstovai, per šį mėnesį nebuvo išieškota naujų paskolų, tačiau Liepos mėnesį tikimasi sulaukti mokėjimų, susijusių su Suomijos įsipareigojimų nevykdymu ir vienu įsipareigojimų nevykdymu Estijoje. Taip pat, skelbiama, jog planuojama padidinti informacijos teikimą investuotojams. Tai reiškia, kad ateityje galima tikėtis išsamesnės informacijos apie portfelyje esančias vėluojančias paskolas.

Esamas paskolų portfelis

Šių metų Liepos 12d. duomenimis EstateGuru platforma valdo 260 mln. Eur. vertės paskolų portfelį. Nemokių paskolų skaičius nepakito – 48, o šių paskolų bendra suma siekia 13,2 mln. Eur. Na, o vidutinė skolos išieškojimo trukmė paltformoje truputį padidėjo  – ji siekia 10,5 mėnesio.

EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu
EstateGuru vėluojančių paskolų palyginimas su bendru paskolų portfeliu

Pabaigai

Kaip matome , prasidėjusi vasara stipriai nepakoregavo platformos rezultatų. Finansuotų projektų ir paskolų grąžinimo rodikliai išlieka stabilūs. Platformos atstovai ir toliau aktyviai sprendžia vėluojančių paskolų problemas visose šalyse ir siekia išsamiai informuoti investuotojus apie paskolų būseną. Tad, ateityje platformos rezultatai turėtų neabejotinai gerėti.

EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Birželio mėnesiui
EstateGuru bendra paskolų apžvalga 2022 metų Birželio mėnesiui

Jeigu ir Jūs norite pradėti investuoti į NT projektus visoje Europoje vos nuo 50 EUR, nedelskite ir užsiregistruokite EstateGuru platformoje. O pasinaudoję specialiu mūsų pasiūlymu, EstateGuru platformoje užsiregistravę per mūsų nuorodą dar ir gausite dovanų – net 0,5% nuo investuotos sumos ištisus tris mėnesius iš eilės. Savo investavimo kelio pradžią pradėkite jau šiandien!

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *