Europoje pirmaujančios nekilnojamojo turto finansavimo ir investavimo platformos Estateguru atstovai su džiaugsmu praneša, jog Lietuvoje finansavo paskolų už 100 mln. eurų.

Lietuva – viena iš sėkmingiausių rinkų

2017 metais pradėjusi veikti Estateguru per penkerius savo veiklos metus mūsų šalyje finansavo paskolų už 100 mln. eurų vertės 298 – iuose nekilnojamojo turto projektuose, iš viso suteikė 600 paskolų etapais. Kaip skelbia atstovai, šiuo metu platformoje yra 7125 aktyvūs investuotojai iš Lietuvos, kurių vidutinė istorinė investuota suma yra 15 276 eurai.

Estateguru vadovas Lietuvoje Artūras Konusevičius teigė, jog Lietuvoje veiklą pradėjome labai susitelkę į vietos rinką, matome, kad laikui bėgant vietos verslininkų užmojai tapo labiau tarptautiniai, ir kad mūsų verslo modelis tikrai gali padėti įgyvendinti jų sumanymus. O pagal šių metų gegužę atliktos investuotojų apklausos rezultatus matomas tikrai didelis investuotojų įsitraukimas ir pasitikėjimas platfroma.

„Estateguru“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas Marek Pärtel džiaugiasi, kad Lietuva yra viena iš sėkmingiausiai veikiančių Estateguru grupės šalių ir nuo pat veiklos pradžios nuolat užtikrina dviženklę grąžą investuotojams. Taip pat įkūrėjas pridurė, kad Lietuva yra sparčiai augantis finansinių technologijų centras, turintis didžiulį augimo potencialą, tad mūsų šalies įstaigoms būtų naudinga turėti poveikį šiai jurisdikcijai prisijungus prie vyresniųjų užtikrintų kreditų fondo, kurio kertinis investuotojas yra Europos investicijų fondas.

Pabaigai

Tuo tarpu mes norime priminti, kad jei dar nesate EstateGuru investuotojai, dabar puikus metas jais tapti, kadangi su mūsų specialiu pasiūlymu gausite puikių dovanų – papildomus 0.5% nuo investuotos sumos net 3 mėnesius iš eilės! Platforma suteikia galimybę kiekvienam tapti tarptautiniu investuotojus, kadangi vos nuo 50 EUR galėsite investuoti į šauniausius NT projektus iš įvairų Europos šalių. Tad, su šia platforma drąsiai galite pradėti kurti savo finansinę nepriklausomybę.

Kad gautumėte bonusą, privalote atlikti pilną paskyros autorizaciją


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *