Kaip ir kas kartą, Auksinis startuolis rubrikoje mes Jums pranešame apie labiausiai dėmesį patraukusius startuolius, kurie ne tik kuria unikalius produktus, sprendžiančius didelės problemas, bet ir turi didelį potencialą atnešti apčiuopiamą grąžą investuotojams. Šį kartą Auksinis startuolis rubrikoje pristatome išskirtinę kompaniją – THIS™ , kuri specializuojasi augalinio pagrindo mėsos gamyboje.

Apie kompaniją

THIS™ įmonė, susikūrusi prieš metus, pasišventė skatinti vegetarizmą itin unikaliu būdu – gamindami mėsos pakaitalą tik iš augalinės kilmės produktų. Kaip tikina patys kūrėjai, jie sukūrė itin realistišką mėsos pakaitalą, kurio skonis, tekstūra bei išvaizda visiškai identiška tikrai mėsai. Nors pati idėja nėra unikali, nemažai kompanijų specializuojasi šioje rinkoje, iš kurių Beyond Meat yra bene pati didžiausia, tačiau rinka labai jauna ir kol kas plėtrai bei naujų kompanijų steigimuisi vietos yra daugiau nei pakankamai.

THIS™ kompanija gyvuoja vos metus, tačiau per šį neilgą laikotarpį pavyko pasiekti stulbinamus augimo skaičius. Jau dabar jų produkcija yra pardavinėjama daugiau nei 2000 Jungtinės Karalystės parduotuvių, tarp kurių yra ir tokių gigantų kaip Tesco, Waitrose, Ocado ar Honest Burger. Taip pat, įmonė yra dažnai minima žiniasklaidoje bei vegetarų bendruomenėse, laimėjo ne vieną apdovanojimą bei sugebėjo surinkti per 5,6 milijonų svarų sterlingų investicijų iš rizikos kapitalo fondų. Šiuo metu įmonės mėnesinės pajamos yra apie 370,000 svarų.

Plačiau su įmonę galite susipažinti ČIA

Ateities pespektyvos

Vegetarizmo bei veganizmo idėjos yra itin jaunos, tačiau sparčiai skinasi kelią visame pasaulyje. Palyginimui 2014 pasaulyje buvo 150 tūkst. vegetarų, 2016 beveik 300 tūkst., o 2019 metais vegetarų išaugo iki 600 tūkst. Tad, galima matyti, kad nors rinka yra itin jauna, tačiau sparčiai besiplečianti visame pasaulyje ir turinti milžinišką potencialą. Kompanijos, kurios sugebės patenkinti sparčiai auganti vegetarizmo poreikį pasaulyje, taps svarbiu ramsčiu besivystančioje ekonomikoje bei investuotojams turėtų atnešti didelę grąžą.

Kad ši rinka turi milžiniškas perspektyvas, galime aiškiai matyti stebėdami Beyond Meat kompanijos sėkmę. Vos pasirodžius kompanijos akcijoms rinkoje 2019 metais, per dieną jos išaugo 163%. Pasirožius Beyond Meat akcijomis biržoje šios kainavo apie 65 dolerius už vienetą, o šiuo metu kaina svyruoja apie 140 USD už vienetą. Kiekvienais metais įmonė pajamas kone dvigubina ir tai tik Amerikos rinkoje. Netolimoje ateityje Beyond Meat planuoja plėtrą ir už Atlanto, tad, greičiausiai, kompanijos pikas dar tik prieš akis.

Pabaigai

Kol kas nėra tiksliai žinoma, kada THIS™ startuos Seedrs platformoje, koks bus kapitalo siekis bei ką už tai pasiūlys, tačiau neabejojama, kad įmonės pirminis užsibrėžtas tikslas bus smarkiai viršytas. Manoma, kad įmonė pasiūlys apie 7 proc kapitalo, o vienos akcijos kaina sieks iki 12 svarų. Mes būtinai pranešime Jums karščiausias naujienas vos tik ši kompanija startuos Seedrs platformoje.

Tuo pačiu mes norime priminti, kad užsiregistravę per mūsų pateiktą nuorodą ir per trisdešimt dienų nuo registracijos investavę bent 150 svarų (apie 170 eurų), gausite papildomus 25 svarus (apie 30 eurų) dovanų. Tad, nepražiopsokite auksinių galimybių, sekite karščiausias naujienas ir investuodami į perspektyviausius startuolius atsiimkite Jums priklausančias dovanas!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *