Pastaruoju metu sulaukiame nemažai susidomėjimo apie investavimą į akcijas, todėl nusprendėme Jums pristatyti visiškai naują rubriką – Auksinis startuolis. Šioje rubrikoje Jums pateiksime dėmesį patraukusius startuolius, kurie ne tik kuria unikalius produktus bei problemų sprendimo būdus, tačiau ir turi didelį potencialą ateityje tapti didelėmis kompanijomis bei suteikti solidžią grąžą investuotojams.

Šį kartą Auksinis startuolis rubrikoje pristatome Marine Power Systems įmonę, kurios pagrindinė veikla – atsinaujinančios energetikos gamyba, pasitelkiant vandenynų bangas bei ten vyraujančius vėjus. Vandenyno jūriniai vėjai bei bangos yra didžiulis atsinaujinančios energetikos šaltinis, kuris taps gyvybiškai svarbus siekiant sumažinti iškastinio kuro naudojimą pasaulyje. Naudojant šią techniką įmonė gamina nebrangią ir, svarbiausia, beribę energiją, kuri ateityje aprūpins įvairias bendruomenes bei miestus visame pasaulyje. Įmonė artimiausiu metu planuoja siekti investavimo Seedrs platformoje, tad turime neeilinę galimybę tapti unikalios įmonės bendrasavininkais.

Apie Kompanija

Marine Power System vėjo turbina gamina atsinaujinančią energiją
Marine Power Systems patentuota turbina, gaminanti atsinaujinančią energiją

Marine Power Systems patentavo unikalią revoliucinę technologiją, kuri leidžia gaminti elektrą apjungiant du vandenynuose vyraujančius komponentus: vandenynuose vyraujančių stiprius vėjus bei bangų mūšas. Elektra yra gaminama naudojant vandenynuose plūduriuojančias jėgaines, kurios yra visiškai nekenksmingos jūrinei ekosistemai.

Technologija pasižymi tuo, kad ją itin paprasta įdiegti. Jėgainė pati plūduriuoja iki pasirinktinos vietos, nenaudojant jokių tempiamųjų laivų, bei ją lengva judinti iš vienos vietos į kitą. Galiausiai mechanizmas pasižymi dideliu efektyvumu, kadangi dėl stabilios jėgainės yra sumažinama elektros išeiga, o automatiškai filtruojami duomenys apie oro pasikeitimus leidžia jėgainei optimizuoti energijos išgavimą. Tokiu būdu klientams yra suteikiamas didesnis atsiperkamumas. Šis elektros gaminimo mechanizmas yra pristatomas kaip absoliučiai unikalus visame pasaulyje.

Pati kompanija buvo įsteigta 2008 metais Jungtinėje Karalystėje. 2019 metų duomenimis įmonėje dirba 9 žmonės, trumpalaikis turtas siekė 1,430,219 svarų sterlingų, iš kurių 991,602 svarų sterlingų yra grynieji pinigai. Tuo tarpu įmonės įsipareigojimai siekė vos 10,929 svarų sterlingų, tad, įmonės balansas yra apibrėžiamas kaip labai stiprus.

Ateities perspektyvos

Kol kas nėra žinoma, kada tiksliai Marine Power Systems startuos Seedrs platformoje. Taip pat, kol kas neaišku kiek tiksliai įmonė ketina surinkti investicijų bei kokią dalį kapitalo pasiūlys. Vis tik, vos pasirodžius papildomoms detalėms, iš karto pranešime jas savo brangiems skaitytojams. Manoma, kad įmonė pasiūlys apie 7% kapitalo, o vienos akcijos kaina sieks apie 20 svarų sterlingų.

Šiuo metu investavimas į atsinaujinančią energetiką turi itin daug potencialo. Europos Sąjunga patvirtino planą iki 2030 metų didinti atsinaujinančios energijos vartojimą iki 32%, o šiam tikslui pasiekti numatoma skirti dešimtis milijardų eurų iš ES struktūrinių lėšų. Tokiu būdu bus stipriai skatinamos įvairios Europinės įmonės, prisidedančios prie atsinaujinančios energetikos gavybos. Geriausia tai, kad dabar visi turime unikalią galimybę tapti šio didžiulio projekto dalimi. Daugiau sužinoti apie Marine Power Systems galite paspaudę and nuorodos.

Mes primename, kad investuojant kartu su mumis per Seedrs galite gauti 25 svarų dovanų, jei per 30 dienų nuo užsiregistravimo investuosite bent 150 svarų. Tad, sekite naujausius pranešimus ir investuodami kartu atsiimkite jums priklausančias dovanas!


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *