Investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma Profitus pristatė dvi naujas funkcijas, kurios suteiks investuotojams patogumo, valdant savo paskolų portfelį ir, galbūt, padės sutaupyti šiek tiek laiko. Tad, skubame su naujomis platformos funkcijomis supažindinti ir Jus.

Mokėjimų grafiko pasikeitimai

Nuo šiol Profitus platformoje galite sekti kiekvienos iš savo suteiktų paskolų mokėjimų grafikus individualiai. Tą padaryti galite iš savo paskyros, pasirinkę skiltį Mano investicijos, ten išsirinkite bet kurią paskolą ir spauskite skiltį Naujienos, kur rasite mokėjimų grafiką bei visas svarbias su paskola susijusias naujienas.

Profitus paskolų apžvalga
Profitus paskolų apžvalga

Antrinės rinkos atnaujinimas

Su naujuoju antrinės rinkos atnaujinimu Profitus platforma puikiai demonstruoja, kad jiems rūpi investuotojų norai ir prašymai. Investuotojai prašė, o Profitus platforma tai įgyvendino : nuo šiol antrinėje rinkoje galite matyti likusią investicijos dalį ir pagal mokėjimų grafiką priklausančias įmokas. Tačiau, nepamirškite, kad šioje nurodomoje likusioje gautinoje sumoje nėra įskaičiuotos padidintos palūkanos ar delspinigiai. Visos papildomos įmokos, kurios nėra įskaičiuotos mokėjimų grafike, mokamos po reikalavimo teisės perdavimo, tenka investiciją įsigijusiam pirkėjui.

Profitus antrinės rinkos apžvalga
Profitus antrinės rinkos apžvalga

Pabaigai

Primename, kad Profitus yra didžiausia investavimo į NT paskolas platforma Lietuvoje, jungianti daugiau nei 20 tūkst. investuotojų. Platformoje investuoti pradėti galite vos nuo 100 EUR. Tad, jei norite pradėti investuoti į patraukliausius NT projektus Lietuvoje ir Jūs, nieko nelaukite ir užsiregistruokite per mūsų nuorodą. Investuoti į NT paskolas dar niekuomet nebuvo taip paprasta!

Kaip gauti dovaną, skaitykite čia


0 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.